REKLAMA
Data dodania: 16.05.2024
Kwota robi wrażenie
Rada uchwaliła wynagrodzenie Burmistrza Pisza. Ile zarobi Kiński?
Podczas drugiej sesji rady miejskiej radni uchwalili wynagrodzenie burmistrza Pisza. Sprawdźmy ile zarobi Dariusz Kiński.
Nowemu burmistrzowi będzie przysługiwało wynagrodzenie brutto 18044 zł. Dodatkowo, gdy złoży wniosek o dodatek za wysługę lat otrzyma dodatkowe pieniądze, które miesięcznie dadzą mu wynagrodzenie na poziomie około 20 tys. zł brutto (przy założeniu, że pracował na umowę o pracę po zakończeniu studiów).

Oto uchwała Rady Miejskiej:Jak głosowali  radni:


Opinie i komentarze

Komentarze (49)

W Warszawie przeciętny specjalista w dużej korporacji zarabia 15 netto.

Szymborski się na niej od razu poznał. Ełk niestety był dłużej zaślepiony.

Jakie od razu? Wyrzucił ją po 5 latach rządzenia.

Normalnie ona nie kłamała tylko prawdy nie mówiła.

Jak ta Konopa może spojrzeć prosto w oczy swoim wyborcom?!

Świnie przy korycie a jak że najlepiej zacząć kadencję od przyznania sobie podwyżki przecież to najważniejsze a Kaczkowski i jego Ziutki pokazali tym wstrzymaniem się jacy są tak samo tylko po kasę tam poszli przykro patrzeć jak się w tym wyścigu szczurów scigają a zapominają tylko że na to patrzą ludzie i nie smak pozostaje

Jeśli będzie dobrze pracował dla gminy i sprawi, że będzie nam się tu lepiej mieszkało, to niech zarabia. Nawet i 30 tysięcy.

Andrzej Rumun czytałam pana polemikę z Zuzanną Konopa odnośnie wynagrodzenia burmistrza i stwierdzam,że jesteś pan zwykłym tchórzem ukrywającym się pod nickiem"Andrzej Rumun".Pozostałe osoby w tej dyskusji nie wstydzą się swoich nazwisk i jakoś przedstawiają swoje racje.

Czy ludzie, którzy wybrali Czerwińskiego olewającego sesje, są z siebie dumni?

Antoni a dleczego ty nie startowałeś na burmistrza bądź radnego?

Nie mógłbym tak okłamywać ludzi , jak to robią nasi radni i burmistrzowie, zarówno w trakcie kampanii jak i po wygraniu wyborów.

A kiedy radny Zadroga i inni radni z PIS kłamali?

W Radzie Miejskiej nie ma radnych, którzy startowali z listy PiS

Należą do PIS i nie startują z tej parti,co wstydzą się niej?

A kto z nich jest członkiem PIS? Wymień.

Treść uchwały Rady Miejskiej w sprawie ustalenia wynagrodzenia Dariuszowi Kińskiemu zamieszczona w Piszaninie różni się od treści uchwały w tej samej sprawie zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej UM w Piszu np. w drugiej z tych uchwał są dwa ustępy pierwsze i dwa ustępy drugie, z kolei w pierwszej z tych uchwał w ustępie pierwszym są trzy punkty, a w drugiej z tych uchwał nie ma zadnych punktów. Która z tych uchwał jest prawidłowa? Czy uchwała w sprawie ustalenia wynagrodzenia Dariuszowi Kińskiemu jest ważna? Którą z tych uchwał głosowali radni?

Ta, którą publikujemy, była wysyłana radnym. Nad tą radni głosowali.

A więc można byłoby postawić zarzut poświadczenia nieprawdy przez przewodniczącego rady (oczywiście może to za daleko idące - kwestia oceny prokuratora). Była już chyba taka sytuacja w 2001 czy też 2002 roku, nie wiem , jak to się skończyło. W każdym razie jest naruszenie prawa.Świadczy to o poziomie obsługi prawnej w UM w Piszu.

Antek, orłoskiemu możesz buty czyścić. Ty się tam znasz profesorku

Jako zapewne zwolennik Andrzeja Janusza Szymborskiego masz rację: "Rafał Orłowski to młody, zdolny i pracowity prawnik"-Andrzej Janusz Szymborski. W latach 2021-2024 spraw przegranych przez Gminę Pisz w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Olsztynie (stwierdzenie nieważności uchwały Rady Miejskiej w całości lub w części) - 14 (czternaście), spraw wygranych przez Gminę Pisz w WSA w Olsztynie - 4(cztery).

Do pana podpisującego się "Andrzej Rumun&", ten PDK to jakaś obsesja?

trochę staje się pan monotonny,a dowalanie się do obecnego burmistrza o PDK jest deko słabe.

no,chyba że miał pan nadzieję,że zamiast siedzieć w urzędzie to założy żółta kamizelkę i będzie nadganiał robotę.

i powtórzę jeszcze po bardziej ogarniętych ludziach: to nie są jakieś wielkie kokosy za to stanowisko.

panie rumun,skoro dupa piecze to na następne wybory musi pan wystartować i wtedy pokaże pan jak powinno wyglądać rządzenie i jakie powinny być wynagrodzenia w urzędzie

Takie tam skromne 18 tys. Prezydent Olsztyna dostaje 20tys. Ale na czym ja się znam szary żuczek.

Obejrzyj sobie oświadczenia majątkowe i później pisz bzdury bo faktycznie mały żuczek z ciebie. Pozatym wy z pisu wypielcie lepiej rondo Kaczyńskiego bo zarośnięte na maxa. Pokazali byście jak pracuje się społecznie a nie każdego 10 pod pomnikiem a gdy chodzi o pracę to zero.

Utrzymanie zieleni miejskiej należy do zadań Burmistrza Pisza, a tymczasem nowy Burmistrz Dariusz Kiński tylko jeździ po imprezach i wręcza kwiaty, a w mieście dalej syf i brud,trawa po kolana.Czas wziąć się za porządek w mieście, a nie brylować na imprezach, tak jak robił to jego sojusznik Andrzej Janusz Szymborski.

Wicepremierzy Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL pełniący jednocześnie funkcję ministra obrony narodowej oraz Krzysztof Gawkowski z Nowej Lewicy, który w rządzie Tuska jest ministrem cyfryzacji - ich miesięczne wynagrodzenie wyniesie 14 tys. 279 zł (1789,42 zł x mnożnik 7,98), do którego należy dodać aż 4008 zł dodatku funkcyjnego (1789,42 zł x mnożnik 2,24). Razem daje to kwotę 18 tys. 287 zł brutto miesięcznie.Kto ma większą odpowiedzialność: wicepremierzy czy burmistrz dwudziestotysięcznej gminy?

Antek, oficjalnie minister zdrowia podkrążone oczy też na papierze miał mało. A co kręcił na boku to inna sprawa

W ten sposób to można napisać o każdym wyższym urzędniku, w tym i o Burmistrzu Pisza.

Antek, prawdziwe lody kręci się w Warszawie, a nie w tym wypiździewie podlaskim

Pisz to Mazury

Mentalnie to głębokie Podlasie. Mieszkańcy to głowie napływ z Kurpii i Kolna

To może się zastanówcie jak ludzie z pis-du upychali swoich apartczyków w różnych spólkach,zarządach i ile oni zarabiali a płaciło za to całe społeczeństwo.

to teraz ci co żądzą pokazują (z po-h) jak to swoich upychają w zarządach i spółkach ale bidulka Ola już tego nie widzi?

Piszaki, powtarzam Wam. Takie pieniądze co ma Burmistrz może wyciągnąć każdy, kto ma dwie szare komórki. Chłopaki w jednostce, produkcja w sklejce, mechanicy, glazurnicy, a nawet bardziej obrotny pracownik Żabki tyle potrafi wyciągnąć. Ta kwota może robić wrażenie na nauczycielu lub urzędniku, ale tyle wyciągają też słabi elektrycy, magazynierzy i kurierzy

Zgadza się

Piszę do Internauty podpisującego się "człowiek z Pisza". Czy znasz źródłosłów słowa hejt? W kalkulator to mój żesz wpisywać swoje zarobki. Przeczytaj, że w grze są premie itp. No i co z Modernizacją i przebudową PDKu. Czy Burmistrz Kiński 15 maja 2024 roku podpisał rozwiązanie umowy o pracę z Katarzyną Sobiech zatrudniona dotychczas na stanowisku Dyrektora PDKu?

Andrzej nawet jeżeli rozwiązał to powoła nowego dyrektora który może ten cały burdel poukładać nie ma znaczenia kto byle miał właściwe papiery. Co do zarobków ludzie nie ***. Nikt nie przyjdzie na stanowiska za 5 tysięcy. W ościennych gminach burmistrzowie zarabiają podobnie i nikt wora nie rwie.

Proponuję wpisać w google: kalkulator wynagrodzeń brutto/netto tak dla samego siebie i fizycznie na konto Pan Kiński przy 18 000 brutto dostanie 12 600 netto. Czy to dużo czy mało pojęcie względne. Dla mnie to dużo kasy jednak za tyle hejtu co już się wylewa od wszystkich tych co im się nie chce pracować to nie chciałbym tych 12 600 na rękę. Powodzenia na stanowisku i żeby wszystkie obietnice wyborcze się spełniły.

Napisał w tytule kwota robi wrażenie.Dlaczego tak nie napisałeś mądrusiu jak Szymborski miał 20tysiecy że to duża kwota ? Cwaniaczku piszesz jak ci się podobna coś nie po Twojej myśli to tak odbierzesz w słówka żeby komuś dopiec coś po Twojej myśli to ładnie koloryzujesz.W dupie z takim dennym portalem jak piszą takie kłamliwe wypociny pism..aki od siedmiu boleści.

Debile wybrali debili i za karę będą żyć w debilowie.

Piszę do Internauty podpisującego się "Zirytowany emeryt" . To ciekawe jest pana spostrzeżenie, że Radni niewiele robią. Naprawdę. Pozostała część pańskiego wpisu wydaje się być chaotyczna, włącznie z tym, ż re Burmistrz nie powinien nic zarabiać. Powinien zarabiać lecz zarabia za dużo. No i co z Modernizacją i przebudowa PDKu? Ja to bym publicznie ukrócił fałszywe pogłoski, że Dyrektor Sobiech ciekła do Olsztyna.

A ja wam powiem jedno pis-du przegrało i to was irytuje.

Do Internauty podpisującego się " zirytowany emeryt". Na te duże wynagrodzenie Burmistrza Kńskiego płacący podatki muszą zapracować. Czy ty Internauto płacisz podatki w Gminie Pisz czy tylko piszesz aby pisać? To, że ty uważasz, że powinien zarabiać dużo to może być, ale we wpisie nie wymieniłeś jego osiągnięć jako Burmistrza,. Może teraz to zrobisz?

Płacę.

czyli wg ciebie nie powinien dostawać wynagrodzenia bo nic nie zdążył zrobić?

wiesz, idąc tym tokiem rozumowania to radni niewiele robią przez całą kadencję...

pan panie rumun to ogólnie strasznie musisz być sfrustrowany :).

więcej wiary w ludzi prosze pana

Nic ci do mojego IQ.A burmistrz Kiński ma prawnika(Rafała Orłowskiego) na każde zawołanie i nie musi mu płacić ze swoich prywatnych pieniędzy ,tylko ze środków z budżetu Gminy. Co do psychoanalityka,to masz złe zdanie o kondycji psychicznej burmistrza Kińskiego po tygodniu urzędowania? Co to będzie dalej? Oby nie skończyło się na psychiatrze.

I w tytule "ile zarobi Kiński".

pan krzyś zrobi wszystko,żeby pokazać swoją pogardę dla urzędującego burmistrza.

chłopku, dla ciebie Pan Kiński.

to straszna porażka, że mamy tylko jeden opiniotwórczy portal i tacy ludzie jak krzysio mogą narzucać nam swoje poglądy.żeby tylko narzucać,wręcz szczuć na ludzi o poglądach odmiennych co pokazała wpólna kampania pana krzysia i pana zadrogi.

Wracając do tematu, powtórzę to co kilka osób napisało:proszę nie mierzyć swoją miarą.to, że najniższa jest 4242 brutto to nie znaczy, że burmistrz ma zarabiać podobnie.

pozdrawiam

Ponieważ pisze Internauta podpisujący się "księgowy" ale w tekście używający liczby mnogiej (dlaczego) to napiszę, że Burmistrz Kiński pracował chyba w Agrocentrum i był Sołtysem. A teraz ma powierzone miliony. Powinien najpierw pokazać jak sprawnie działa na rzecz mieszkańców Gminy. Moim zdaniem do tej pory nic nie pokazał. Jak po Burmistrzu Szymborskim był rozkopany Park Różany tak jest. Jak Modernizacja i przebudowa ParKu nie była ukończona tak nie jest. Co więcej wygląda na to, Burmistrz Kiński rozwiązał umowę o pracę z Katarzyną Sobiech. No i teraz nie ma Dyrektora PDKu. To jest ta nowość? Burmistrzu Kiński ja Modernizację i przebudowę PDKu Rada na wnioski Burmistrza Szymborskiego przekazała do Budżetu PDKu ponad 38 milionów złotych podatkowych pieniędzy. Co z nimi, gdy nie ma Dyrektora PDKu? Odpowie pan publicznie?

Człowieku, ciągle się o coś pienisz, judzisz. Nie wiem, żal Ci, ze cię na radnego nie wybrali, masz jakiś syndrom geriatryczny. Wleź na ten dach i go dokończ. Idź do jakiejś roboty i dorób będziesz miał zajęcie i przestaniesz żyć życiem innych. Rozliczasz kogo popadnie, a ciekawe jak uczciwy i godny zaufania jesteś prywatnie.

Zgodnie z przepisami, pensje wójtów, burmistrzów i prezydentów miast nie mogą przekroczyć kwoty równej 11,2-krotności kwoty bazowej, czyli 20 041,50 zł brutto.

Minimalna pensja nie może być natomiast niższa od 80 proc. kwoty maksymalnej, a więc 16 033,20 zł miesięcznie. To różnica pomiędzy ustalonymi 18 tys. 287 zł a 16033,20 zł to 2253,808 zł. To wszystko w kwotach brutto. A ile wynosi wynagrodzenie netto czyli na rękę ? Na rękę Burmistrz 20 tys. Pisza dostanie 12796 zł , czyli tyle co brygadzista UNIBEP na budowie drogi S61 - bez premii kwartalnej i nagród. Szału nie ma. Wszyscy malkontenci niech się zastanowią, jaką odpowiedzialność prawną musi wziąć na siebie Burmistrz i za co on odpowiada a za co podobnie wynagradzany glazurnik czy brygadzista na budowie drogi? Panie Dariuszu Kinski życzymy Panu sił i wytrwałości w tej ciężkiej urzędniczej pracy i by starczyło Panu motywacji moralnej, bo ta finansowa z butów nie wyrywa.

W Piszu robole bez zębów potrafią wyciągnąć 10 k do łapy.

Nie podzielam zdania, że trzeba "płacić, płacić, płacić". To o "płaceniu" może wynikać że złego odbioru rzeczywistości. Nie zauważeniu rozwoju mediów. Nawet istnienia tego medium w którym Internauta pisze o "płaceniu". Burmistrz Kiński ma obowiązek informacyjny wobec wyborców. To, że do tej pory taki obowiązek jak się zdaje istniał szczątkowo jedynie wobec Radnych to może być fakt. Przypomnę więc, że generałowie walczą jak w ostatniej wojnie. Tymczasem sytuacja jest taka jak powiedział Bosman Joshamee Gibbs w 1 części Piratów. Karaibów ( w knajpie na Tortudze) "..wiatr zmienił kierunek...". Dla tych, którzy niewiedzą o co chodzi - w dawnych czasach marynarze tygodniami pili w porcie czekając na zmianę kierunku wiatru.

Już się zaczyna. Przekłamywanie, nagonka. Skąd te 18000 skoro z podanych informacji wynika 15000 brutto. Ledwie chłopina podjął obowiązki i już chcą malkontenci by w miesiąc rozwiązał wszystkie problemy, zakończył rozpoczęte prace, zaczął nowe. No banda kretynów, która tylko czekała by dorwać się do komentarzy. Skoro piszący takie negatywne komentarze mają tyle cudownych pomysłów dlaczego nie startowali na burmistrza? Ciekawe ile oni by sobie przyznali ? Jak zwykle piski motłoch ma dużo do powiedzenia z ukrycia.

Jadzia, a Ty dodawać umiesz? Dodaj dodatek funkcyjny i wyjdzie osiemnastka

Z wyborami jest zasadniczo podobnie jak z seksem - trzeba myśleć "przed", a nie "po". Jak się te czynności robi w odwrotnej kolejności, to potem trzeba płacić alimenty. Zatem drodzy moi, jak najpierw coś robicie kierując się emocjami, a dopiero post factum zaczynacie myśleć, to jest wpadka i trzeba płacić. Pozostaje teraz walnąć lufę "dla spokojności" i płacić, płacić, płacić. Jak widać emocje nie są dobre ani w polityce, ani nawet w miłości. Skutek zawsze bywa kosztowny.

Wicepremierzy Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL pełniący jednocześnie funkcję ministra obrony narodowej oraz Krzysztof Gawkowski z Nowej Lewicy, który w rządzie Tuska ma być ministrem cyfryzacji - ich miesięczne wynagrodzenie wyniesienie 14 tys. 279 zł (1789,42 zł x mnożnik 7,98), do którego należy dodać aż 4008 zł dodatku funkcyjnego (1789,42 zł x mnożnik 2,24). Razem daje to kwotę 18 tys. 287 zł brutto miesięcznie.Kto ma większą odpowiedzialność: wicepremierzy czy burmistrz dwudziestotysięcznej gminy?

Nie wiem ,czy "Potop" Henryka Sienkiewicza jest nadal lektura w Liceum. Dawno temu był. Dla mnie, który czytałem "Potop" sprawa jest bardzo prosta. Przypomnę fragment "Potopu". " Rzeczpospolita to postaw czerwonego sukna, że które ciągną Szwedzi, Chmielnicki, Hiperborejczykowie, Tatarzy, elektor i kto żyw naokoło. ".Gdy zamienię Rzeczpospolita na Gmina i Szwedów i innych na nazwiska, które padły to widzę, że są ludzie, którzy przypięli się do Budżetu jak do jakiegoś wielkiego cyca, bo nie ich pieniądze. Można brać. Otóż nie można.

Czy ktoś może mi rzeczowo odpisać - głosowałem w wyborach na Panią Konopę w pierwszej turze. Następnie Pani ta związała porozumienie-koalicję, która była wyrazem podobno dojrzałości politycznej. Tymczasem jak dobrze rozumiem, komitet ten przyłączył się do Pana Kińskiego, czyli porozumienie te trwało około dwóch tygodni? Czy ja dobrze rozumiem? Czy zrobiono ze mnie idiotę i debila? Rozumiem, ze swoim głosem przeciwko Kińskiemu przyczyniłem się do umocnienia jego władzy? Pani Zuzanno, z chęcią o tym porozmawiam z Panią pod Kauflandem, gdy za kilka lat będzie Pani ubiegać się o ponowny wybór.

za pieniądze i stołki ludzie wszystko zrobią niestety taki naród polski, pan kiński też sie nie popisał na którymś filmiku mówił że trzeba obniżyć wynagrodzenie dla burmistrza a jest to co i byłoo . ładnie sie zaczyna

Burmistrz jeszcze nic jak sadzę swoją pracą nie pokazał. Przypomnę, że Radna Konopa , gdy była Zuzanną Konopą została zwolniona przez ówczesnego Burmistrza Szymborskiego w czerwcu 2019 roku. Przypomnę, że Radny Trupacz, gdy był Mariuszem Trupaczem został zwolniony przez ......ówczesnego Burmistrza Szymborskiego w maju 2004 roku. Ponawiam pytanie: czy Burmistrz Kiński rozwiązał umowę o pracę z Katarzyną Sobiech? Jeśli tak to kto rozliczy otrzymane dofinansowanie? Kto będzie Dyrektorem PDKu z niedokończoną Modernizacja i przebudową PDKu? Czy odpowie pan Burmistrzu Kiński?

Kiński jest po prostu słabym burmistrzem. Wszystko będzie zwalał na radę miejską

Ile godzin kazdego dnia pracuje burmistrz? Czy ma wolne w święta? Jaką ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje? Pomyślcie, czy 20 000 brutto to dużo?

Drodzy Państwo wczoraj byliśmy zachwyceni wyborem Pana Kińskiego na stanowisko burmistrza. Dzisiaj jesteśmy już przeciwnikami Pana Burmistrza tylko dlatego, że otrzymał takie a nie inne wynagrodzenie. Jestem emerytem otrzymuję świadczenia z ZUS-u blisko 5 000 zł. Czy uważacie że wynagrodzenie burmistrza powinno być niższe, które zostało zatwierdzone przez Radę miasta ? Czy osoba burmistrza powinna otrzymywać niższe wynagrodzenie dlaczego ? Osoba, która kieruje i zarządza gminą bez względu na nazwisko powinna otrzymywać wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska. Takie jest prawo, które powinniśmy szanować i nie patrzeć na wysokość tego wynagrodzenia.

Prawo nie nakazuje, aby Burmistrz Kiński otrzymywał tak wysokie wynagrodzenie.Prawo umożliwia,aby wynagrodzenie Burmistrza Kińskiego było dużo niższe.

Prawo nie zabrania aby twoje IQ było wyższe właśnie dlatego burmistrz powinien mieć godziwe wynagrodzenie aby było go stać na prawnika i psychoanalityka przez takich hejterow jak wy. Ludzie z wykształceniem nie chcą pracować w pisxu bo to zapyziała wiocha gdzie nie można zarabiać więcej niż 5tysuecy brutto. Macie więc co macie poprostu żal ściska tym kilku osobom bo sami zero od siebie dają ale od innych i na innych mordy na maxa ot taka Pato wieś na mazurach. Co do pdku kto rozliczy nowy dyrektor rozliczy proste

Naród chciałby mieć za burmistrza dziada ubranego w lumpie i zarabiającego najniższą krajową. Najlepiej niech nic nie zarabia. Przecież może chodzić po rynku z puszką i zbierać co łaska ...

Nie w tym rzecz. Tu chodzi nie tyle o kwotę, co bardziej o zasadę. Wiadomo przecież, że przeciętny adwokat w średniej wielkości mieście zarabia więcej, ale do władzy nie idzie się dla kasy, ale dla służby. Kto się na to nie godzi to nie powinien startować w wyborach tylko zająć się biznesem. Zależy na czym komu zależy i należy te dwie kwestie od siebie odróżniać. Z funkcją publiczną wiążą się poza tym różnego rodzaju zaszczyty, jak też inne plusy. Do tego utrzymywany jest przez podatnika cały aparat urzędniczy, budynek, gabinety etc. Odpada masa kosztów, jakie należy we własnym zakresie ponieść przy prowadzeniu działalności gospodarczej typu wynagrodzenia pracowników, wynajem biura, maszyny, urządzenia etc. Są plusy i są minusy. Biorąc pod uwagę że wszelkie koszty oboczne są pokrywane przez podatnika to wynagrodzenie w wysokości 20 tysięcy brutto w małym mieście i przy niższych kosztach w porównaniu z aglomeracja to nie jest mało. Może nie na szału, ale pamiętać należy ze to są pieniądze publiczne a nie prywatne oraz że jest to służba publiczna, a nie biznes nastawiony na maksymalizacje zysku.

To nie jest duża pensja. W ogóle nie robi szału. Ludzie, mamy 2024 rok, a nie 2014 r. Tyle potrafi zarobić średni glazurnik... Ogarnijcie bombę

Jak powiedział kiedyś rudy na jakimś spotkaniu z powodzianami (jak narzekali na wojta) - jak wam wójta nie wybieralem. To teraz ja Wam obywatele powiem tak samo - ja Wam burmistrza nie wybieralem. Sami sobie wybraliście, to teraz nie narzekanie. W uśmiechniętej Polsce nie wolno narzekać, tylko się cieszyć i byc szczesliwym. Zatem proszę zamknąć buzie i z radością oraz uśmiechem płacić. W końcu kto bogatemu zabroni.

Referendum w sprawie odwołania burmistrza Pisza ????

Gratulujemy 😅taka to jest sprawiedliwość w naszym kraju

Trochę dużo w porównaniu z bieda emerytura lub najniższa wypłatą i do wypłaty Prezydenta RP. To powinno być na poziomie 25% do wypłaty Prezydenta kraju. Za dużo na burmistrza , przesadziliście, ludzie was rozlicza zwłaszcza że najnizsza jest poniżej 3 tys na rękę!!!!! Wstydu nie macie!!!!!!!

Trzeba się było uczyć też byś zarobiła więcej niż najniższą przy waszym myśleniu to nikt nie będzie chciał zarządzać w tym mieście bo tu głupcy liczą mądrym ile zarabiają.

Czy czasem nie jest to najwyższe dopuszczalne prawem wynagrodzenie, które mógł otrzymać burmistrz Kiński?

Brawo wyborcy Kińskiego!!!:))

Długopis i kaczynski zarabia mniej ha ha 😂😂😂😂😂

Ostatnio pomylił nawet wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego z Wicemarszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Żaden pisior nie będzie nam mówił, że za dużo! Stać nas - w końcu były burmistrz ładnie oszczędził. My tą wypłatą otwieramy niedowiarkom: mówimy - patrzcie - to z naszego wspólnego podatku w naszym piskim dobrobycie. Zatem płacić mu solidnie, bo fest chłop! Nieważne, co mówił w kampanii. Najważniejsze, że społecznik, że honorowy i nie związany politycznie - a kto tak nie myśli to pewnie z Pisu, o!

Chłopaki w jednostce mają więcej po roku pracy. Nie ośmieszajcie się komentujący. W tym kraju trzeba być chyba niepełnosprawnym, by zarabiać mniej, niż 7k na łapę

chyba w wojsku frajerze ***, nieudaczniku wszystkie lamusy ida do wojska po łatwe siano

Dobrze odpowiedziane.

Ja przynajmniej biorę pęgę papieru

A zarzekał się na rynku jaj z nim rozmawiałem że obni z y sobie pensje o połowę. Klamca jak każdy. Brzydzę sieze oddałem na niego głos...

No ale zrozum - on pewnie bardzo chciał, tylko ta rada... to wszystko przez nich!

- kocham to tłumaczenie <3

I to pewnie nie przez wszystkich, tylko pisiory najbardziej winne... Tak! Jechać z nimi! Ta podwyżka to na pewno przez pisiorów!

XD

Co za ciemnota w tym mieście głosowała

To dużo?? Czeka go mega ciężka praca nie ośmieszajcie się piszac że to ogromna kasa. Może najniższą krajowa powinien zarabiać. W spółkach prezesi zarabiają więcej. Cala gmina na głowie plus wizyty co chwilę w prokuraturze na policji Rio nik itd. chcecie dobrych menagerow to za wiedzę się płaci tanie mięso to psy żrą. Jak będą efekty to dla mnie może zarabiać i 50000 tys m-ce.

A może podwyższyć mu po conajmniej roku jego pracy? Wtedy będzie można ocenić czy zasłużył

A jaką to wiedzę z zakresu zarządzania jednostką samorządu terytorialnego ma były sołtys, weterynarz z zawodu?

Idź i zapytaj a nie podniecasz się na necie

Pytałem, usłyszałem same ogólne zwroty,bez głębszej znajomości tematu.To już Andrzej Janusz Szymborski ,technik budownictwa wodnego, zaczynając swoje rządy w 2002 r. miał większą wiedzę na temat samorządu terytorialnego.

Za dużo. Przypominam, że Andrzej Szymborski

jako Burmistrz Szymborski (zarabiający baaaardzo dużo) uzyskał CZWARTY wynik w wyborach. Przypominam, że Andrzej Zadroga jako kandydat ,zadeklarował, że złoży do Rady propozycję uchwały o obniżeniu zarobków. A co zrobił Burmistrz Kiński? Powiedział że konsultował wysokość pensji z kierownikami i z panią Skarbnik, czy jakoś tak. Przypominam Burmistrzowi Kińskiemu, że to nie kierownicy cy lub pani Skarbnik pracą panu wynagrodzenie z prywatnych pieniędzy tylko wyborcy. Jeszcze nic moim zdaniem pan nie pokazał aby mieć takie wynagrodzenie. A co Burmistrzu Kiński z PDKiem? Czy rozwiązał pan umowę o pracę z Katarzyną Sobiech?Jeśli tak, to kto pokieruje PDKiem?

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt