REKLAMA
Data dodania: 16.05.2024
Sesja zakończona
2 Sesja Rady Miejskiej: Radni głosują nad składem komisji rady
Druga Sesja Rady Miejskiej w Piszu - trwa wybór składu komisji Rady Miejskiej w Piszu.

Udostępnij na Facebooku
AKTUALIZACJA 2024-05-16 14:30:52
Przewodniczącym Komisji Budżetu, Finansów, Rozwoju Gospodarczego, Budownictwa i Zagospodarowania Przestrzennego Rady Miejskiej będzie Jarosław Górski
Udostępnij na Facebooku
AKTUALIZACJA 2024-05-16 14:36:00
Andrzej Szymborski Przewodniczącym Komisji Porządku Publicznego, Bezpieczeństwa i Spraw Rodziny Rady Miejskiej w Piszu
Udostępnij na Facebooku
AKTUALIZACJA 2024-05-16 14:43:15
Agnieszka Pardo Przewodniczącą Komisji do Spraw Wsi i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Piszu
Udostępnij na Facebooku
AKTUALIZACJA 2024-05-16 14:46:41
Mariusz Trupacz Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Ochrony Zdrowia, Sportu i Turystyki Rady Miejskiej w Piszu
Udostępnij na Facebooku
AKTUALIZACJA 2024-05-16 14:49:49
Mariusz Szpanko Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Piszu
Udostępnij na Facebooku
AKTUALIZACJA 2024-05-16 14:53:20
Zuzanna Konopa Przewodniczącą Komisji do Spraw Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Piszu
Opinie i komentarze

Komentarze (18)

Wybór członków poszczególnych komisji jest bardzo istotny i wpływa na kolejność uchwał jakie będą procedowane.

Czy poszczególni przewodniczący sprostają tym zadaniom?

Kolejne sesje rady miejskiej wyjaśnią jakie mają priorytety a programy każdy miał bogate, sporo pozycji się pokrywało także żłobek powinien zaraz być na tapecie.

🤦szalenstwo.

Mam dla czytelników portalu propozycję, proszę wytypować przynajmniej 3 prostytutki polityczne :)

Zuzga Konopa i Czerwiński?

Trupi ?

Andrzej Janusz Szymborski przewodniczącym Komisji Porządku i Bezpieczeństwa..... czy ci nowi radni nie mają wstydu. To tak miało być?

Za parę złotych do diety wstyd znika. Wystarczy popatrzeć na takiego Trupacza..........

Czytam te wszystkie wypociny i zwyczajnie śmiech mnie ogarnia. Płaczki płaczą że nie dostali władzy. Oj oj jacy nieszczęśliwi. Nie podzielili się z wami źli niedobrzy ludzie. Wy zachowalibyście się identycznie. A moim zdaniem bylibyście gorsi bo za wczasu podzieliliscie się stołeczkami. Dlatego ludzie powiedzieli wam NIE. Co nie pamiętacie biedaki swoich bilbordów filmów oświadczeń.

Panie Antoni, Tomaszu. Jak łatwo komentować i mieszać mając ogląd tylko z przekazu publicznego. Niech Pan poczeka z tymi opiniami i ferowaniem wyroków bo to dopiero początek. A Pan co zrobił aby ten „ społecznik, bezpartyjny itp” nie zasiadł w tym fotelu? Głosował Pan?

Czy Pan będzie pisał te skargi wyręczając opozycję?

Tak, głosowałem w obu turach i na pewno nie na Andrzeja Janusza Szymborskiego ani na Dariusza Kińskiego i, uwierz mi , zrobiłem wiele ,aby doprowadzić do tego, żeby Andrzej Janusz Szymborski nie rządził w Piszu.

Hau hau pis-du przegrało i co tera,nawet zuza nie pomoże

Koalicja 13 grudnia już dołuje w sondażach.PiS wróci do władzy i zajmie się takimi pieskami jak ty.Nie pomoże ci ani Kiński ani Andrzej Janusz Szymborski ani Sobiech. Zajmą się i nimi odpowiednie służby (Szymborski już się o tym przekonał, tylko przyszły wybory i ...), jeżeli nie będą zwracać uwagi na obowiązujące prawo.A zauważyłem, że ze znajomością prawa u Kińskiego to nie jest najlepiej.

Antoś daj luzu,krew cię zalewa bo pis-du przegrało,to jest właśnie demokracja,tak ludzie wybrali,no ale demokracja wedłuh pis-du to tylko oni mają rację i nikt więcej,tylko oni są patriotami i nikt więcej.

Na co mamy czekać? Na zakończenie "miodowego miesiąca", później pierwszego roku, drugiego... itd? To miasto od kilkudziesięciu lat czeka - na próżno

Czy czekać na zamykanie drzwi przed nosem, bo "już teraz to nie wasza sprawa, zagłosowaliście - to wypier...ać!"?

Farsa, kpina z wyborców, dramat dla tego miasta dzieje się właśnie teraz.

A ci, którzy siali tu przysłowiową burzę przed wyborami - spijają dziś śmietankę.

I proszę się nie odwoływać do naszych sumień, bo trąci to nieco weekendowym kursem psychologii

Skoro władza tak śmiało odkrywa karty, to czemu mamy udawać, że tego nie widzimy?

Pragnę złożyć najszczersze gratulacje Pani Zuzannie Konopie. Obdarowana kukułczym jajem w postaci Przewodniczącej Komisji do Spraw Skarg, Wniosków i Petycji będzie wystawiona na ogień zażaleń i wniosków radnych - szczególnie opozycyjnych. A zgadnijmy - kto będzie miał najwięcej skarg i wniosków w tej kadencji? Tęga głowa wymyśliła ten ruch. W białych rękawiczkach napuścili na siebie dwoje tych, którzy mieli dobry plan dla tego miasta.Nazywajcie to polityką i dyplomacją. Ja to nazwę zwykłą podłością i łajdactwem.

Ale rozumiem Zuziu - lepszy rydz, niż nic.

Najważniejsze, że nowy burmistrz społecznik, bezinteresowny, nowa świeża siła i niezwiązany politycznie... XD

pani zuzanna to popłyneła jak szczaw jak to sie mowi kazde gowno dobre aby nie smierdziało zal mi tej kobiety pani "karierowicz'' od 7 bolesci hahahah a wylądowała na dnie. kiński ja spławił równo i pokazal gdzie jej miejsce

Antek piszaki wybrali takich radnych jakich wybrali a radni wybrali dalej,to jest demokracja.

Tylko , że niektórzy z tych radnych oszukali swoich wyborców wchodząc w koalicję z Andrzejem Januszem Szymborskim, a przed wyborami byli jego "zaciekłymi przeciwnikami". Teraz okazało się, kto naprawdę chciał zmiany i nie zmienił swoich poglądów na temat rządów Andrzeja Janusza Szymborskiego.Inni poszli na współpracę z Andrzejem Januszem Szymborskim i opowiedzieli się za kontynuacją jego fatalnych rządów.

Taki trupacz to dopiero dno. Obrzucał się błotem z szymborskim przed wyborami. Za cel stawiał sobie pozbycie się Szymborskiego. A dziś głosował na niego. Co za łajdactwo. Tfuuuu chorągiewo

Myślałem, że czwarte miejsce jakie w wyborach na Burmistrza Pisza zajął Andrzej Szymborski (choć był ówczesnym Burmistrzem Pisza) to czytelny sygnał. Ale chyba nie dla Radnego Szymborskiego. Już dawno temu pisałem z obawą: "idzie nowe aby nie weszło w buty starego" i co? A swoją drogą dlaczego oglądający obrady Sesji nie zostali zapoznani z propozycją wynagrodzenia Burmistrza Kińskiego. Przecież nie płaci tego wynagrodzenia Przewodniczący Zuzga z prywatnych pieniędzy, tylko pensja Burmistrza płacona jest z podatków. Czy jest coś do ukrycia? Przypominam, dzielicie PUBLICZNE pieniądze.

Przewodniczącym Komisji Porządku Publicznego, Bezpieczeństwa i Spraw Rodziny Rady Miejskiej w Piszu został Andrzej Janusz Szymborski, zasiadający obecnie na ławie oskarżonych w sądzie karnym, skazany dwukrotnie za przestępstwa popełnione na szkodę Gminy Pisz. To jest kpina z praworządności i sprawiedliwości.Taka jest zmiana, której chcieli Piszanie?

Nic inikt czarna d a nie miasto

Na tym polega demokracja,pis-du nie wygrało

Sami się wybierają dupokracja

Andrzej Szymborski ( mistrz) i Dariusz Kinski (uczeń) zapraszają tuż po sesji na uroczysty obiad w baszcie. Przyszła zmiana. Wcześniej bocian walił szpaka. A teraz szpak bociana

A za czyją kasę?

No i macie swój powiew świeżości. Zal mi ludzi, którzy spodziewali się zmian. Czeka nas 5 lat tego samego bagna, co było. Młodzi - dla Was najlepszy Gigabus, bądź pociąg do innego miasta. My już jakoś sobie poradzimy w tym gównie, ale wy się ratujcie.

Hau hau pieski dalej szczekają bo nigdzie się nie dostały

😂😂😂

Świeża siła w natarciu! 💪

Buahahahaha!

Gdzie można oglądać ten kabaret?

Stolarz zgłosił stolarza?

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt