REKLAMA
Data dodania: 14.05.2024
Wybrano zarząd województwa. Wspaniała wiadomość!
Katarzyna Sobiech Wicemarszałkiem Województwa Warmińsko - Mazurskiego
Fot. facebook.com/sylwiajaskulska
W dniu dzisiejszym został wybrany skład zarządu województwa warmińsko - mazurskiego. Marszałkiem województwa pozostaje Marcin Kuchciński. Wybrano 2 wicemarszałków - Sylwię Jaskulską i Katarzynę Sobiech. W zarządzie województwa zasiądzie również Maria Bąkowska i Robert Turlej. Przewodniczącym Sejmiku Województwa został Bogdan Bartnicki.
To wspaniała wiadomość dla Pisza. Gratulujemy! 

Na zdjęciu od lewej: Katarzyna Sobiech, Sylwia Jaskulska, Marcin Kuchciński, Maria Bąkowska, Robert Turlej.
Opinie i komentarze

Komentarze (26)

Ja nie chciałem takiego wyboru. Przypominam, że Andrzej Szymborski gdy był Burmistrzem Pisza i kandydował, otrzymał CZWARTY wynik. To czytelny sygnał ale chyba nie dla Radnego Szymborskiego.

Przewodniczącym Komisji Porządku Publicznego, Bezpieczeństwa i Spraw Rodziny Rady Miejskiej w Piszu został Andrzej Janusz Szymborski, zasiadający obecnie na ławie oskarżonych w sądzie karnym, skazany dwukrotnie za przestępstwa popełnione na szkodę Gminy Pisz. To jest kpina z praworządności i sprawiedliwości.Taka jest zmiana, której chcieli Piszanie?

Nowy Burmistrz Dariusz Kiński tylko jeździ po imprezach i wręcza kwiaty, a w mieście dalej syf i brud,trawa po kolana.Czas wziąć się za porządek w mieście, a nie brylować na imprezach, tak jak robił to Andrzej Janusz Szymborski.

Pisz miasto przyjazne 😁💪

...urzędnikom i pracownikom jednostek podległych

Szymborski, jesteś słabym burmistrzem

Czy już wiadomo, kto będzie "Dyrektorem cyrku w budowie"?

Zapewne jakiś kolejny żongler obietnicami i puszczający bańki mydlane w oczy... To miasto już chyba nie zasługuje na nikogo lepszego od dotychczasowych zarządców tego przybytku.

Andrzej Szymborski na pewno kogoś znajdzie.

Ależ niektórych krew zalewa,macie wyolbrzymione aspiracje i bardzo ograniczone możliwości.

Na mieście mówią, że Dariusz Kiński

czytaj (Andrzej Szymborski ) już poukładał radę przed jutrzejszą sesją. Funkcje rozdane. Piskie Porozumienie odsunięte. Ależ to jest fachowiec jedyny w swoim rodzaju. Niech nam rządzi kolejne 5 lat. Pięknie.

Bierzcie przykład i wyjeżdżajcie z tego przeklętego miasta. Kilka miesięcy temu pisałem, że się tak stanie - przykład Zyśkowej pokazuje (i to normalne), że objęcie takiego stanowiska równa się z wyrobieniem znajomości w "większym światku" i nawet po utracie stanowiska spada się na przysłowiowe cztery łapy. Teraz czas na Sobiech. Jeśli ktoś uważa, że objęcie tego stanowiska równa się fali profitów dla Pisza - to niech szczerze spojrzy sobie w lustrze w twarz. Akurat jest powód do zmartwień małym, upadającym miasteczkiem - kiedy dywan kariery się rozwija...

A obietnice wyborcze... wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą ;)

Hau hau hau a co ty UCIEKINIERKA zrobiłaś dla Pisza?

Zdziwiła byś się. Nie mało.

Tak to co pochwal się?

Nic dobrego dla Pisza nie zrobiła, a zrobiła karierę na tym przeklęty PDK-u

Na internetowej strony r Pisz, czy jakoś tak jest zdjęcie Burmistrza Kińskiego z "wicemarszałek województwa". Znaczy, że złożyła rezygnację z Dyrektora PDKu. Burmistrz Kiński uśmiechnięty. Ja zapytam: kto jako inwestor dokończy Modernizację i przebudowę PDKu? Kto podpisze rozliczenie prac i odebranej dotacji? Kto będzie Dyrektorem PDKu? Czy dowiem się czy przekazane z Budżetu Gminy do budżetu PDKu ponad 38 milionów złotych jest racjonalnie wydawane, czy jest coś ukrywane? No i kiedy Modernizacja i przebudowa PDKu zakończy się sukcesem. Czy Burmistrz Kiński odpowie publicznie?

Pieski szczekają bo im gul chodzi,do niczego w życiu nie doszli,ale was krew zalewa.

Naiwniacy przecież ryży donek z zaplutym lewactwem kochają zielony ład . Niedługo pewnie wprowadzą uchwałę antysmogową zabronią wam palić drewnem, węglem, gazem. Po domach będziecie chodzić w kufajkach i żreć robaki.

Trzeba trzymać kciuki żeby nie spadło na nią jakieś odpowiedzialne zadanie bo będzie powtórka z PDKu.

Katman, podobnie jak Anżej, jesteś de***em.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, co za WYBITNOŚĆ, co po plecach koleżanek i kolegów wdrapała się na swój szczyt i próbowała ich zepchnąć na dno.

Brawo, Kasiuniu, innych też możesz zagryźć - tych w Olsztynie też...

Woohoo, podobnie jak Katman i Anżej, jesteś de***em.

To nie jest wspaniała wiadomość dla Pisza. Co z Modernizacją i przebudową PDKu? Przecież miała zakończyć się sukcesem w październiku 2023 roku. Co z dofinansowaniem? Przecież rozliczenie ( na wniosek PDKu) ma być wykonane do końca maja tego roku. Kto je podpisze? Przypomnę, że Burmistrz Szymborski w rozmowie z Piszaninem mówił, że "PDK jest szyty na miarę" czy jakoś tak. A nie mówił co stało się z poprzednim projektem, który był omawiany w GZp w styczniu 2017 roku i z jakichś nieznanych mi powodów na e jest realizowany. Kto odpowiada za zaniechanie jego realizacji? Czy Dyrektor Sobiech? Pytania jak sądzę będą się pojawiały. Choćby takie, kogo Burmistrz Kiński mianuje Dyrektorem PDKu?

*** PiS i *** po tylko konfederacja Bosak na prezydenta !Ale Tusk to jest dopiero oszust stulecia ! Coś jak mkrawiecki który głosował za zielonym gównianym ład a Tusk przyklepuje obaj siebie warci ! Wyjść trzeba z Uni i to szybko

Jaka to wspaniała wiadomość. Nie bądżmy naiwni. Tak kobieta nie zrobiła nic dobrego dla Pisza, jak była dyrektorką PDK i nie zrobi nic jak będzie w Olsztynie. W Piszu w dziedzinie kutury po rządach pani dyrektor nie został kamień na kamieniu. Wszystko zostało rozpirzone. Nie ma żadnej działalności kulturalnej i nie ma domu kutury. Poszła do Olsztyna, a z budową bujajcie się drodzy Piszacy. Nawet nie raczyli z Szymborskim poinformować co z ta budową, ile będzie to kosztowało, co z dotacją i kiedy zo zostanie ukończone.

Jan, podobnie jak Alex i oczywiście Anżej, jesteś de***em.

A ja podziwiam tę Panią, od zera do.... , po trupach do celu, taki Dyzma, AnŻej tylko w spódnicy, kolejny amerykański sen został spełniony w Piszu, pożytek z tej Pani dla Pisza będzie taki sam jak posła Małeckiego, ale w portfelu sytuacja na pewno się poprawi. Gratulacje.

Alex, tak jak Anżej, jesteś de***em.

Anżej ze starostwa i jak ty pojedziesz do Sobiechowej,ale ci będziw głupio co?a najlepiej to jakby były poseł do niej pojechał

Może choć wódka będzie tańsza. Miała być benzyna po 5,19 zł, kredyty 0 proc, akademiki za 1 zł, kwota 60 tys wolna od podatku, dopłaty 600 zł do mieszkań etc. I wszyscy pozamykali gęby. Ale jak ludzie głosują to tak mają. Teraz mają być uśmiechnięci, zadowoleni i szczęśliwi. Mnie to akurat lata jak kilo kitu na agrawce. Jak mawiał pewien klasyk - rząd się zawsze wyzywi. Ta zasada obowiązuje też w samorządzie. Wszyscy się wyzywia. No i git.

Piskie PIS już nigdzie ich nie chcą to tutaj ostoję w Piszu mają. Przez 8 lat nic nie zrobili, a piskie Pisiory glosuja dalej, do kościoła i na wybory przestępców wybiorą jeszcze, bo ksiądz kazał, ciemnogród piski Piscy.

Człowiek wierzący do kościoła idzie brać udział w Najświętszej Ofierze i modlić się a nie dla księdza czy pokazać się. Nie słyszałem aby któryś ksiądz namawiał do głosowania na kogoś czy na konkretną partię. Łatwo jest rzucać kalumnie i oszczerstwa anonimowo. A swoją drogą jacy pasterze taka wiara takie owoce. Kościołowi dzisiaj coraz bliżej do judaizmu i protestantów.

Hah mafia piska działa zostawiłe budowe PDK i uciekła do Olsztyna, żenada. A panu mało pociągów w Kaliszkach chociaż 1 jeżdzisz?bzdury Pan wypisuje i tyle. Kolejny niezadowolony rolnik.

Teraz Pisz będzie krainą miodem i mlekiem płynący. Czekamy na rozwój naszej gminy. KO rządzi w kraju, w województwie i w Piszu, więc wszystko będzie się rozwijało jak należy. Jeżeli Konopa zostanie wiceburmistrzem, to będzie to sprzedana artystka bez twarzy. Już nikt nigdy na nią nie zagłosuje.

Ostatni bastion PiS to Starostwo Powiatowe w Piszu i tej placówki PiS będzie bronił do końca.

To wspaniała wiadomość dla Pisza - to brzmi tak śmiesznie, że aż strasznie, a strasznie, że aż śmiesznie. Pani Sobiech dla Piszą i powiatu nie zrobi Nic, to nie ma żadnego dla nas znaczenia.

No i co z tego, czy cokolwiek powiat na tym skorzysta, czy będą przekierowanie tu inwestycje, czy będzie więcej pociągów (akurat to jest w wyłącznej gestii samorządu wojewodzkiego) etc. Wątpię. Równie dobrze funkcje te mógłby sprawować ktokolwiek. Ma to dla nas takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt