REKLAMA
Data dodania: 28.02.2024
Podinspektor Jacek Kępiński nowym Komendantem Powiatowym Policji w Piszu
We wtorek (27 lutego br.) w piskiej jednostce policji odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której nastąpiła zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Piszu.
Podczas uroczystości p.o. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, mł. insp. Paweł Krauz powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Piszu – podinsp. Jackowi Kępińskiemu. Podinspektor Kępiński służbę w Policji rozpoczął 28 lat temu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Od października 2021 roku był Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Piszu.


Dotychczasowy Komendant, insp. Marcin Kubas pożegnał się z niebieskim mundurem odchodząc na emeryturę po prawie 29 latach służby w Policji. Na emeryturę odszedł też I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, podinsp. Andrzej Jaźwiński, który służbę w Policji pełnił przez ponad 30 lat.


Odchodzący na emeryturę insp. Marcin Kubas podsumowując swoją służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Piszu podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za wspólną służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu piskiego. Słowa podziękowania skierował też pod adresem zaproszonych gości. Do podziękowań dołączył przechodzący w stan spoczynku I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, podinsp. Andrzej Jaźwiński.


Źródło: KPP Pisz

Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt