REKLAMA
Data dodania: 12.02.2024
Przygotowania do manewrów Dragon-24
DRAGON-24 to największe ćwiczenie organizowane przez Polskę w 2024 r. i jedno z kluczowych wydarzeń na wschodniej flance NATO.
W szkoleniu weźmie udział ok. 20 tys. żołnierzy i 3,5 tys. jednostek sprzętu z 10 państw NATO, w tym około 15 tys. żołnierzy  Sił Zbrojnych RP, którzy zostaną poddani sprawdzianowi współdziałania i wykonywania zadań bojowych na lądzie, w powietrzu i na morzu.
W ramach ćwiczeń Steadfast Defender 2024 kluczowym elementem będą polskie manewry #DRAGON24 z udziałem sił zbrojnych innych państw.

Szkolenie rozpocznie się na przełomie lutego i marca. Już teraz zauważyć można wzmożony ruch pojazdów wojskowych.


Od 12 lutego ruch kolumn pojazdów wojskowych będzie odbywał się na drogach niemalże wszystkich województw. Pojazdy wojskowe będzie można spotkać na autostradach, drogach ekspresowych i krajowych.
Drodzy kierowcy zachowajcie szczególną ostrożność. Nie wjeżdżajcie pomiędzy pojazdy wojskowe jadące w kolumnie. Nie publikujcie informacji i zdjęć obrazujących ruchu wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów pojazdów wojskowych oraz wylotów i lądowań statków powietrznych. - informuje wojsko.
Źródło: Sztab Generalny WP
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
obserwator czasów końca

Polska jest już podzielona, a rozbiór właśnie trwa. Nikt nie może temu zapobiec. Już jest wszystko dokładnie obliczone. Małe lokalne "wojenki" mają doprowadzić do wybuchu III WŚ + kaganiec NWO + Agenda 2030. Wszystko prowokują NAZIŚCI (w pierwszej linii) z NATO. Polska jako ofiara całopalna. Przecież to widać jak na durszlaku że chłopcy i panienki pójdą w bój propagandy.

Nich Wam piach ciężkim będzie bo pójdziecie walczyć za żydowski interes i podwaliny "nowej" żydowskiej Polski. Kto jest czujny w dniach końca - ten wie jak jest. Czas na rozpoznanie zagrożeń był kto w tym cyrku czym kieruje. Kamysz WSIOK ministrem wojny - hahaha. Za żadnego politycznego imbecyla który pali hanuki w domu i mówi językiem polskim jedynie po to aby kłamać i obiecywać nierealne fantazje. Niedouczona hołota myśli że tak jak jest będzie zawsze.

RESET już idzie po Was. Kolejny. Tamte były celem ograniczenia inteligencji - cel spełniony. Nikt już nie potrafi myśleć i nikt nie potrafi działać - tępa biernota umysłowa na dodatek podzielona na lewo-prawo. W tym RESECIE -wydepopulują jak leci. Ale najpierw korporacje wyssą z was zdrowie i pieniądze które ciółacie aby potem sobie potem te zdrowie odzyskać.

Oj ciemnoto. Nie rozpoznaliście szprycy COVID666 - wyszczepiliście się szympansimi genami i komórkami abortowanych płodów z eldorado Ukraina (lider aborcji w europie). O czym z Wami chołoto rozmawiać jak wy i ślepi i biedni, i nadzy i głusi.

Ważne że biedronka czynna do 23 i kichy stolcem zawalone. To jest dla was ważne. Gazetka z szkopskiego lidla to jedyna wersja papierowa "książki" ucząca czegokolwiek po niemiecku przez lata.

Do biblioteki to nogi i głowa boli.... Ale nie bolą w haliszce i korporacyjnych jadłodajniach.

To się nawet MUSI wszystko wydarzyć aby oczyścić ludzkie sumienia i aby wartości ludzkie wróciły na swoje pierwotne miejsca. Pilnuj rodziny. Przygotowywuj się na najgorsze. Ćwicz umysł bo gdy nadejdzie SZOK wojenny ludzie dostaną shizofremii i dwubiegonowości. Zostaną sami wariaci co myślą że ich żydy z USNATO obronią. Patrioci ***..... ani Roty nie znają, ani historii własnego kraju - Poland Republic of Wall Street. Wolę już bratać się ze Słowianami za wschodu niż słuchać tego ćwiczebnego bełkotu jakiegoś pseudorolnika z generalską arcywoltą. Debile rządzą debilkowem TV.

Pierwsza podstawa do SAMOLECZENIA - to wyrzucenie tv przez okno. Potem z 3 lata terapia a i tak do końca życia zostaniesz tv ćpunem na głodzie.

Zofia

Tylko nie strzelajta tak głośno bo modlić się nie można,no do diabła czy wy tłumików nie macie.

jozek

No podziwiam Cię Zosiu ze do diabła się modlisz a co na to chłop w czarnej sukience?

Kryska

Jej chłop chodzi w żółtej sukience anzej ma na imię po tabletach nawet mała czarna zakłada. Wszędzie widzi też wybudowane przez siebie fabryki pedeki i inne wielkie inwestycje. To ten co zastał pusz murowany a zostawi ***

Zofia

Nie fikaj Krycha bo pomodlę się i cię piekło pochłonie,lub dostaniesz liszaja pochwy.

Kolniak

Do prawdziwych piszaków-Kolno górą,wróćcie do swych rodzinnych stron,wybaczymy wam wasze błędy jak kiedyś mówiliściw,że do metropoli się przeprowadzacie.

Marcin

Teraz nazywa się. Dragon 24 A kiedyś był Klon 96 .I ja tam byłem.(kolniak) Zawsze są ćwiczenia baranie. Letnie i zimowe.

Prawdziwy Zigi

Ryży donek i zakłamane lewactwo unijne mówi o broni atomowej . Czy wg. tych idiotów amerykańsko ukraińskich pachołków ktokolwiek może tą wojnę wygrać ?

Takim

Czyli okupacja Polski trwa w najlepsze a barany ciesza sie dalej.

Andrzej Ꝣ

Rozumiem stan gotowości bojowej wojska. Szkolenie i wspólne manewry wojsk układu. Czy jednak musimy robić to tak blisko granicy z Rosją? I prowokować Rosję? W przypadku konfliktu całe dowództwo i rządzący uciekną jak najdalej od linii frontu. My obywatele zostaniemy pozostawieni samym sobie lub na pastwę losu. Będziemy w bezpośredniej odległości od granic i zasięgu broni rakietowej i lotnictwa. Czy to obchodzi naszych włodarzy. Czy myślą oni o narodzie i zagrożeniu czy myślą tylko o sobie i układach międzynarodowych??

Klemens

Zachodnia polska będzie landem niemieckim

Piszak

Pisz za kilka lat bedzie ruskim miastem trzeba na zachód się przeprowadzac tfusk juz dawno z putinem nakreslili granice polski

Kris

Nakreślono to granicę twojego debilizmu dlatego jestem za aborcja matka mogła cię wyskrobać 😂😂😂😂😂

Prawdziwy Zigi

Wojsko na czele którego stoi naczelny wieśniak z psl z zawodu lekarz. Wybitny specjalista i jak w tym kraju ma być dobrze.

Anzej

Na czele stoi długopis wasz piski 45 procentowy

Andrzej Ꝣ

Również na czole próbował stać z metra cięty karakan od czasu do czasu chodzący w dwóch różnych butach.

Kamil

Silni,zwarci i gotowi!My cos mamy do wystawienia w tych manewrach,skoro wszystko przekazalismy Ukrainie?

Andrzej Ꝣ

Tak mamy do wystawienia gołe tyłki.

Kris

Manewry wam nie pomogą Rosjanie już na was czekają ucieczki nie ma polegniecie 😂😂😂😂😂

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt