REKLAMA
Data dodania: 22.09.2023
Płukanie sieci wodociągowej w Piszu. Sprawdź kiedy
W dniu 23 września(sobota) w godz. 22.00 - 5.00 oraz w dniach 24.09 - 06.10.2023 r. w godz. 7.00-15.00 odbywać się będzie technologiczne płukanie sieci wodociągowej na terenie miasta Pisz.
W związku z powyższym Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Piszu  zwraca się z prośbą o ograniczenie poboru wody w czasie płukania sieci oraz informuje, że może wystąpić czasowe pogorszenie jej jakości tj. zabarwienie na kolor rdzawy.

Źródło: UM Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Krzysztof

I znowu wina Tuska pisiory

Żołnierz

HwD holand😁

Nikim

Itak samo dla tych wszystkich pseudopolskich zolnierzy ktorzy obchodzili swieto ukrainy dzien niepodleglosci w polskim wojsku. Wszystkim mowie won zdrajcy z Polski !!!

Ola

Stare wodociągi z czasów powojennych zardzewiałe ,zakamieniene i smrut , nie są wymieniane od 70 lat a co roku są podwyżki za zła jakość wody i ścieki komunalne.tak jest też w gm .Orzysz ,przez zła jakość wody niszczą się mieszkańcom krany ,baterie i sprzęt AGD a do spożycia musimy kupować wodę w sklepach .,tak dbają urzędnicy z PSL o mieszkańców i podatników mają głęboko w du...... .Powiat piski jest bardzo zaniedbany przez urzed . z Opozycji ,od 90r do 2015 r .żadnego rozwoju w piskim powiecie nie było ,wysokie bezrobocie spowodowane licznymi zwolnieniami w 90latach spowodowało że rodziny z dziećmi i innymi ludźmi zostali na bruku a innych miejsc pracy nie było dzięki Wałęsie i Balcerowiczowi , mieszkańcy popadli w skrajne ubustwo tak samo to zrobił Tusk przed PiS , bezrobocie w piskim powiecie wynosiło około 40% ,my pamiętamy jak to wspaniałe mieszkancom w powiecie się żyło za czasów wcześniejszych rzadzicieli w Polsce.zlodziej na złodzieju kradli ile wlezie w PGR i w ogóle w całej Polsce,dosyć tego idziemy na wybory i 4 razy nie .,pogonić tę klikę z urzędów i kastę z sądów .pozd .mieszk .z powiatu piskiego i trzymajmy się razem teraz i w wyborach.do .zobaczenia 15 pazdzier.

Miczysław

Tylko PIS jest partią przy której czuje że dokonałem dobrego wyboru a Prezydent nie przynosi mi wstydu !

Marta

A ja przeciwnie. Napewno nie zagłosuje na PIS. To jest partia, która doprowadzi Polskę do ruiny, pieniądze są rozdawane na prawo i lewo, ograniczana jest wolność człowieka, steruje instytucjami które powinny być niezależne (Rada Polityki Pieniężnej, Telewizja Polska itp.). Sztandarowy program 500+ nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, dzieci nie rodzi się więcej, polityka prorodzina do bani. Ciekawe kto za 15-20 lat będzie pracował na emerytury. Jeżeli PIS wygra to młodzi, inteligentni ludzie uciekną za granicę, bo tu coraz gorzej się żyje.

Andrzej

Dziś płukanie w czerwcu podwyżka cen wody a jak wody to i ścieków.

Andrzej patrz na kolno

Może nie będzie tylko trzeba Andrzeja platfusa pohnac bo pisz się znowu cofnie o 50 lat i ta sobiechowa z pdk co jeździ z kampania po Polsce a dostaje normalna wypłatę a w robocie nie siedzi ani minuty

Al

Jaki jest związek twojej wypowiedzi z wypowiedzią Andrzeja? Ja nie widzę żadnego związku.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt