REKLAMA
Data dodania: 19.09.2023
Interweniowaliśmy i podziałało
Trwa remont ścieżki rowerowej przy moście w Jeglinie
Zaniepokojeni stanem nawierzchni na jednym z odcinków Mazurskiej Pętli Rowerowej interweniowaliśmy w tej sprawie. Są dobre informacje.

O uszkodzeniu na ścieżce pisaliśmy w artykule:
Poważne uszkodzenie ścieżki rowerowej przy moście w Jeglinie

Po interwencji w sprawie pęknięć w nawierzchni ścieżki rowerowej niedaleko mostu w Jeglinie, widać pierwsze działania zmierzające do przywrócenia jej pierwotnego stanu. Uszkodzenie zostało wypełnione, dzięki czemu nie stwarza niebezpieczeństwa dla podróżujących jednośladem.


Czekamy na zakończenie prac remontowych. Wykonawca dał gwarancję 60 miesięcy, więc mamy zapas czasu na zgłaszanie nieprawidłowości.

Jeśli widzicie problemy ze ścieżką w innych miejscach - napiszcie, postaramy się przekazać informację.
Opinie i komentarze

Komentarze (20)

Na remontoeanym PDKu nadal nie ma dachu a termin oddania PDKu do eksploatacji to Październik TEGO roku. Już zamontowano styropian na ścianach, wstaeiane są ramy okien, robiona jest w Parku kanalizacja do PDKu a DACHU nie ma.

Spokojnie, dach będzie. Za jednym razem będzie montowany na nowym dworcu PKP.

bolek sprawdziłeś sufmiarko grubość podsypki

Panie Andrzeju Rumunie, proszę się nie martwić na wyrost. W projekcie budynku jest .... dach. Cóż byłby to za budynek bez dachu.

Rumun się martwi że budynek zostanie ukończony ... Oczywiście nie przeprosi, to zwykły tchórz.

Mydlenie oczu.Łata na łacie a ......... .I co się dzieje pod "asfaltem"

Ludzie to mają mniemanie o sobie. Piszanin stwierdza że jego artykul coś wnosi do sprawy. Brak podstawowej wiedzy. Za wezwanie wykonawcy do naprawy ścieżki uprawnione jest stowarzyszenie WJM. Proszę interweniować w sprawie braku pieniędzy w służbie zdrowia, zbyt dużej ilości nowotworów zło siwych, zobaczymy czy interwencja pomoże...

W artykule nie jest napisane, że to wykonawca ścieżki ją naprawił. Poza tym na przebudowywanym PDKu nie ma dachu a dyrektor PDKu nspisała do Burmistrza Szymborskiego, że : " nie jesteśmy jeszcze w stanie oszacować dokładnego terminu zakończenia inwestycji". A zgodnie z umową PDK ma być oddany do użytku 25 października TEGO roku. Poza tym w tym roku Burmistrz Szymborski ma wydać na Mazurską Pętlę Rowerową 1, 8 miliona złotych. Czy wyda te pieniądze bez sprawdzania jakości wykonanych prac? Poza tym na PDKu szykuje się zwiększenie już i tak astronomicznej kwoty. Niech pan poda szczególy Burmistrzu Szymborski.

Panie Borak, czy nie ma Pan wstydu takich bredni pisać. Jest Pan radnym powiatowym. Trochę powagi jak na radnego przystało. Hańbi Pan nazwisko.

Miało być tanio jest tanio ale czy dobrze ? Ważne że jest tanio :)

Oczywiście, odezwał się Andrzej Rumun. Jak zawsze namawia piskie władze do łamania prawa. Chłopie, przestań zadawać publicznie pytania. Jeśli tak koniecznie chcesz, to idź na sesję RM czy umów się na spotkanie z burmistrzem i wówczas dowiesz się co Cię interesuje. Nie zaśmiecaj internetu. A w sprawie ścieżki to pytaj się (niepublicznie) Stowarzyszenia Wielkich Jezior Mazurskich. Twoje pytania brzmią jakbyś pytał się prezydenta USA o to czy w tym roku planuje remont Białego Domu, jak długo będzie trwał, jakiego koloru będą ściany, kiedy zostanie odnowiony dach, czy remont zostanie ukończony w terminie, czy szyby w oknach będą kuloodporne.....

Ty się tam znasz... profesorek

A chaszcze wycięte?

Małecki ***

Ten o ścieżce rowerowej i dziurze ,chłopie czy ta obajtowska gazetka będzie pisala o czymś konkretnym ?oj chyba nie.Jest taka zasada kto nie umie znalezc tematu ten pisze miernoty takie jak Ty ,czyli o pęknięcie w ścieżce rowerowej ja prdl do czego ten świat zmierza.A może tak byśmy sprawdzali i pisali o urzędnikach z Pisza ?doradzali ich przekręty ?o policji ,zrobić im nalot na komendę ,przecież można zrobić według prawa kontrolę poselska np.srawdzic papierki na armi krajowej ,sprawdzić jak działa ta nabijarka kasy od Polakow czy nie idą żadne przekręty i nie jest łamane prawo ! Sprawdzać urzędy ,godziny pracy a nie chodzą jedna z drugą np w starostwie i w urzędzie ludzie chodzą po mieście na zakupy w trakcie pracy pozwalacie na to jako piszanie ?ta klita Nowicki,Brenda, burmistrzowie ,radni ,przecież to jeden wielki wał!!Potrzebne są nowi ludzie w urzędach nie stare przekręty ,nepotyzm w piskich urzędach to sprawa normalna !!

W Starostwie są same piękne panie, najlepiej mi się tam załatwia sprawy, kuse sukienki, wymalowane, ponętne, śliczne. Takich urzędników nam trzeba

Przydalby sie ci porzadny lekarz

Najlepsze laseczki tylko w starostwie w urzędzie to już bieda jest, ale starostwo przoduje

No właśnie widać 9 komentarzy na tak czyli ludzie znają problem a ty pieprzysz od rzeczy i ból dupy cię sciska

Co zrobiły władze piskie, by naprawić tę ścieżkę?

renteę przyznały Rumunowi, żeby na wycieczkę pojechał bo mu robić się nie chce a w zasadzie nikt go nie chce bo jest śmierdzącym leniem

Ta naprawa to jedna wielka lipa, byłem i widziałem. Zwykła prowizorka, która po jakimś czasie znowu się rozejdzie.

Piszanin się chwali. Jak by to on robił. Ten piszanin z Pisza powinien zniknąć. Bo interesuje się tym co nie powinnien

moze nie za ladnie

ale za to wyglada na rowna nawierzchnie

pozdrawiam chlopakow z budowy

Nie na Małeckiego nie dla PiS a co do dróżki jakie niebezpieczeństwo ,ziemia pracuje tam jest za mało posypane ,woda podnosi i wypycha beton..a wtedy jade sobie i sobie omijam te pęknięcie w czym problem ale oczywiście okularnik z gazety by się *** bo by najechał na tą dziurę i by miał o czym pisać że w dziurę wpadł 🤣🤣 A co do Małeckiego to *** chłopie stad pisowcy ,nie chcemy Pisowcow złodzieju mafijnych co prokuraturę zawłaszczyli mafia pisowska nie dla PiS nie dla Tuska ! Tylko Konfederacja młodzi z perspektywami !!jedziemy po nich !Konfederacja !

dlaczego piszanin promuję osobę posła małeckiego? tak miernęgo człowieka trzeba się pozbyć z polityki a nie go promować. Mi jest wstyd że małecki pochodzi Pisza. Promuje się po 8 latach nieobecności. Nic nie zrobił dla Pisza. Ale pensyjka posła i obibokowanie z której nikt nie rozliczy pasuje...

Dyżurny historyk interweniował i proszę zrobione. Brawo

Naprawa na chwilę. Na wiosnę będzie to samo.

To taki i takozes.

I co nie ujawniasz prawdy.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt