REKLAMA
Data dodania: 23.05.2023  |  wyświetlenia: 5176
Wtorek, dzień targowy na Targowej
Targowisko tymczasowo przeniesione na Targową
Od 23 maja targowisko miejskie zostało przeniesione na ulicę Targową
W związku z modernizacją targowiska miejskiego w Piszu burmistrz poinformował, że teren obecnego targowiska zostanie przekazany wykonawcy robót. Udostępnienie terenu budowy wykluczy możliwość korzystania z terenu targowiska przez wystawców do 15 stycznia 2024 roku.

Na czas realizacji inwestycji targowisko miejskie zostaje przeniesione na teren byłego placu nauki jazdy przy ulicy Targowej w Piszu. A więc ulica Targowa będzie pełniła funkcję jaka zapisana jest w jej nazwie.

Oto jak wygląda wtorek, 23 maja, w dzień targowy.

 
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Ja

Udostępnienie terenu budowy wykluczy możliwość korzystania z terenu targowiska przez wystawców począwszy 15 stycznia 2024 roku.- tzn? Dziwnym językiem to napisane. Nie można było napisać że teren dawnego targowiska zamknięty do 15.01.2024?

Piszanin

Zwykła pomyłka. Poprawione. Pozdrawiam

Andrzej Rumun

W 2021 roku na FB Gminy Pisz ukazała się informacja: " Ponad 1.9 min ma kosztować modernizacja Targowiska Miejskiego w Piszu. Dzięki profesjonalnie przygotowanemu wnioskowi Gmina Pisz otrzymała 1 min wsparcia na realizację tego projektu. Oficjalne podpisanie umowy na dofinansowanie nastąpiło 25 lutego (czwartek) w Urzędzie Miejskim w Piszu.

W imieniu naszego samorządu dokument podpisali - Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski i Skarbnik Gminy Pisz Małgorzata Biraga. Z kolei Urząd Marszałkowski w Olsztynie reprezentowała Sylwia Jaskulska - członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego." Cała reszta to konsekwencja ..... Jedno dofinansowanie zostało odebrane, na około 1,3 miliona złotych. Burmistrz Szymborski ma w związku z tym sprawę karną w sądzie w Piszu.

p

Na tym betonie prawie wszyscy by się zmieścili tylko trzeba organizacji z góry widać pustki po co one dla busa?. Ciekawi mnie jak to będzie jak spadnie deszcz .

Gość

Żeby mądrze to rozmieścili to by było i dobrze a nie w środku pusta do połowy alejka a pod końcem każdy stoi jak chce jakiś chaos i zamieszanie nie wiem po co się pchać na tą trawę skoro nie skoszona a do tego zaminowana :).

Kolniak

Jeszcze piszaki się nie żreta i nie wyzywacie ,dziwne?

Pisz

Chociaż porządek z parkowaniem samochodu a nie jak tam na starym buredl

XYZ

ale było śmiesznie jak sie ludzie o tę nie skoszoną trawe obalali hahaha

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt