REKLAMA
Data dodania: 23.03.2023  |  wyświetlenia: 1889
Trwają prace na Wojska Polskiego
Trwają prace dotyczące modernizacji terenu przy ul. Wojska Polskiego w Piszu
Cały obszar sąsiadujący z budynkami nr 25, 27, 29 i 31 zostanie utwardzony i zagospodarowany. Zakres robót obejmuje wykonanie i utwardzenie miejsc postojowych dla pojazdów osobowych wraz z drogą manewrową z kostki brukowej, ułożenie chodników, a także przygotowanie i wysianie trawników.Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Budowlane Szczuka Szczuka Jacek. Wartość umowy: 784027,77 PLN. Okres realizacji zamówienia: 180 dni.

Źródło: UM Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Czytelnik

Od ponad miesiąca na ulicy Słonecznej nie działają lampy oświetlenia ulicznego. Pomimo licznych zgłoszeń awarii oświetlenia ulicy, która jest remontowana, reakcja urzędu-żadna. Liczne wykopy, nierówności, pozostałości materiałów budowlanych, itd. Czy trzeba czekać, aż ktoś ucierpi?

Mieszkaniec

Potwierdzam. Mogliby te roboty prowadzić z rozsądkiem. Jeszcze na dodatek kable rwą i światła nie ma. Przecież za plac budowy odpowiada kierownik budowy.

Kiedys tam byłem

pamietam jak biegałem tam do okola bloku z czarnymi kolanami, były ogródki i ludzie przesiadywali na drewnianych ławkach, były tez świnie. Teraz zrobią znowu coś brzydkiego i nie pasującego ani do historii miejsca ani do obecnego czasu. W Piszu nie potrafią ludzie zrobić coś co można pochwalić i pokazać.

marian

Pisz to dziwne miasto. Jak budują osiedle to droga dojazdowa jest gmina, jak osiedle jest wybudowane i mieszkańcy zaczynają płacić podatki to dziwnym trafem droga staje się własnością jakiś tam dawnych spadkobierców. W elektronicznej księdze wieczystej drogi była wpisana gmina a w papierowej jacyś tam spadkobiercy. Jak do tego doszło nie wiem

pozytywnie

Pozytywnie odbieram prace na Wojska Polskiego. Poprzedni burmistrz już to kiedyś obiecywał, ale nie wypaliło. Nie sądziłem że się uda. Sądząc po tempie prac skończą za miesiąc, czyli nie tak zaraz na wybory.

lo

co tam masz pozytywnego, wybetonowany plac przy którym mieszkasz.

Mazur

ile w naszym mieście się dzieje wooow .. wybory wybory wybory... aż strach co będzie przez następne lata.. znowu d..y na stołkach i narzekanie że na nic nie ma kasy...

Stachu

jedyne co w Piszu wychodzi to układanie kostki

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt