REKLAMA
Data dodania: 30.01.2023  |  wyświetlenia: 2068
Padł rekord!
170 tys. zł zebraliśmy w powiecie piskim w 31 finale WOŚP
Fot. UM Orzysz
To był hojny finał - podsumowują zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizatorzy ze sztabów w Piszu, Białej Piskiej, Orzyszu i Rucianem-Nidzie.
Grali od rana do wieczora. Były kwesty na ulicach, imprezy, przejażdżki konne, licytacje i koncerty. Uczestnicy nie żałowali grosza na szczytny cel, którym w tym roku jest zbiórka na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Hasło 31. Finału to „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Mieszkańcy spisali się na medal! W powiecie piskim zebrano 170 498,81 zł! To ponad 55 tys. więcej niż podczas 30 finału, wówczas zebrano 115 tys. zł.

Fot. PDK Pisz
Pisz zebrał 55 440,69zł.

Biała Piska - 45 507,36 zł

Fot. UM Biała Piska
Orzysz - 42 403,62 zł. Ruciane-Nida - 27 147,14 zł.

Fot. UM Orzysz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
ngo-s

A czy za wynajęcie obiektów , sprzętu itp., zostanie naliczona opłata? Czy tylko owsiakowi wszystko należy się za darmochę. Jak moja organizacja chciała skorzystać z domu kultury i nagłośnienia to zapłaciliśmy niemałą kwotę, a też impreza była pro bono.

Czyli działalność polityczna i przy okazji charytatywna jednych może być finansowana ze środków publicznych, a inna to już nie.... I to mnie wkurza. Święta krowa j.o.!!!! Ściema czy jakoś tak.

Zwolennik WOŚP.

Super ,że została zebrana taka kwota w powiecie na ten cel ,która jest wyższa od ubiegłorocznej o ponad 55000 tyś zł ,ale niestety przykra jest sprawa ,że inflacja do ,której doprowadziła rządząca obecnie partia , spowoduje ,że za zebraną kwotę obecnie 170000 tyś zł nie kupi się dużo więcej sprzętu niż za kwotę niższą, którą zebrano rok temu. Ale gratuluję zbierającym i dającym pieniądze na ten cel.

Jaro

Probowales leczyć kompleksy czy ty tak masz z urodzenia. To Wosp nie polityka powies sobie zdjęcie donka i będziesz zawsze w total opozycji

PISDU

A segregowanie przez owsika to nie polityka.tzk tępa brzytwa trza byc

Obserwator

Ile osób było zaangażowanych w sztabach i czy odbiorą wolne dni za pracę w dniu wolnym. Jakie są koszta uzyskania tej kwoty? Czy ktoś policzył zużyte paliwo do pojazdów straży pożarnych, prądu w sztabach i na scenach, koszty pirotechniki jako światełko do nieba.

Alex

Zgred!

Mariusz

Super , że udało się pobić zeszłoroczny rekord oby tak dalej . Brawo

owsiak segregator

Od zaszczepionych czy nie

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt