Data dodania: 26.11.2021  |  wyświetlenia: 1203
Strefa zabaw w parku została ogrodzona
Kolejne zmiany w Parku Miejskim w Piszu. Następnym krokiem ku bezpieczeństwu najmłodszych jest montaż ogrodzenia wokół strefy zabaw.
Ogrodzenie strefy zabaw jest istotne w kontekście zapewnienia ochrony dzieciom. Najmłodsi mają wyznaczoną przestrzeń do zabawy, co powinno ułatwić rodzicom kontrolę nad swoimi pociechami.


Inną ważną funkcją ogrodzenia jest ochrona przed zwierzętami, a w szczególności psami, które niepilnowane przez właścicieli, załatwiały tu swoje potrzeby.

Poza tym ogrodzenie jest tzw. elementem małej architektury, czyli spełnia też funkcję estetyczną.

Źródło: UM Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Karo

Bardzo dobrze zabezpieczenia dla dzieci płac zabaw bramka ogrodzona super! Aby nie uciekać dzieci do rzeki! :)

Lech

Czy w urzędzie miasta nie ma osoby odpowiadającej za odbiór wykonanego ogrodzenia ? Panie Burmistrzu te elementy z siatki należy odkręcić i zamontować dołem do góry bo dzieci korzystające z placu zabaw pokaleczą się a nie daj Boże upadną twarzą na te wystające druty.

Włodek

Bardzo ładnie i wymownie prezentują się druty sterczące w górę z tego płotu. Biorąc pod uwagę jego wysokość oraz, że to plac zabaw dla dzieci - biegających, harcujących... Powodzenia!

Estetyka Pisza - beton, drut i bruk. Witajcie w bramie Mazur! Czem prędzej do Maca i dalej w drogęęęę!

Natalia

W końcu! Brak ogrodzenia to było jakieś nieporozumienie. Jak można było zrobić taki plac zabaw przy rzece bez ogrodzenia. Chyba tylko ktoś bez dzieci lub bez wyobraźni mógł to zrobić

Sienieznam.

Funkcję estetyczną pełniło by ogrodzenie np. z desek kolorowych,kamienia a nie panele druciane. Piękna ozdoba:).

Włodek

Papier i internet wszystko przyjmie. Napisali, że pełni to tak jest. Aż nie chcę myśleć o osobie która potknie się przechodząc w pobliżu tego płotu - te sterczące w górę druty są bardzo wymowne przy tej wysokości ogrodzenia...

Wojtek-

No tak. Ale dlaczego dopiero teraz? Czyżby wizjoner tego nie przewidział? On taki mądry- wszystko wie, wszystkich ocenia i chce być burmistrzem. A tymczasem jego dni są policzone. Andrzeju postanowiłeś zlekceważyć a nawet niszczyć tych, którzy wyciągnęli cię z nicości i pozwolili, żebyś nie wydłubywał kitu z okien w Grodzisku. Pakuj się.

Włodek

Przyjdzie czas, znowu zwoła pijaczków do urn. A ci co na wybory nie chodzą - dalej będą narzekać...

Zdzisław z Ostrołęki.

Bardzo dobrze bo z tą dziką zwierzyną szczególnie pijaną jest nie do wytrzymania.A zdarzało się że załatwiali też swoje potrzeby.

Mama

Bardzo ładnie :)

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt