Data dodania: 11.06.2021  |  wyświetlenia: 616
Zajęcia dla młodych strzelców
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Piska Jednostka Strzelecka zaprasza młodzież w wieku od 11 do 15 lat na zajęcia strzeleckie.
W dniach: 16.06, 23.06, 25.06 Jednostka Strzelecka Pisz organizuje 2 godzinne spotkania dla Orląt piskich.
Spotkania będą realizowane zgodnie z wytycznymi z Komendy Głównej Strzelca dla młodzieży. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor. Proponujemy rozejrzeć się wokół siebie, czy gdzieś przed komputerem nie zalega młody nastolatek i przysłać go na spotkania Orląt. - mówi Dowódca Jednostki Strzeleckiej JS3201 w Piszu, mł. insp. ZS Marcin Kwiatkowski - Strzelec nauczy go odrobiny samodzielności, kilku umiejętności praktycznych oraz strzelać - będzie to też dobry wstęp dla osób, które myślą o rozpoczęciu nauki w klasach mundurowych.
Koszt 3 spotkań wynosi 30zł. Zainteresowani mogą zgłaszać się mailowo na adres: dowodca@js3201.pisz.pl. Zgłoszenia do 15.06.2021.

Początek przygody 16 czerwca o godzinie 17.00 w Północno-Wschodnim Ośrodku Szkoleniowym Związku Strzeleckiego Strzelec na Rybitwach. Zakończenie 25 czerwca wspólnym ogniskiem z udziałem Orląt i ich rodziców.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt