Data dodania: 20.02.2020  |  wyświetlenia: 1051
Pola Zielińska po operacji. Nakrętkowa akcja nadal trwa
Niespełna dwuletnia Pola Zielińska z Pisza 14 lutego br. przeszła operację wszczepienia drugiego implantu ślimakowego. Dziewczynka czuje się dobrze i jest już w domu.
Pola Zielińska z Pisza w dniu 23 marca skończy dwa latka. Rok temu przeszła operację wszczepienia pierwszego implantu ślimakowego. Od tego czasu dziewczynka przechodzi intensywną rehabilitację. Uczestniczy m.in. w zajęciach surdologopedycznych, umuzykalniających i turnusach rehabilitacyjnych, a także korzysta z wizyt u specjalistów.

W dniu 14 lutego br. w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach przeszła operację wszczepienia drugiego implantu ślimakowego. Rodzice dziewczynki nie kryją swojej ogromnej radości, gdyż informacja o możliwości przeprowadzenia tego zabiegu pojawiła się nagle i była dla nich ogromnym zaskoczeniem. Jak mówią to niesamowity prezent na Walentynki. Pola czuje się dobrze i już wróciła do domu.


To jeszcze nie koniec walki o słuch dziewczynki. Przed Polą teraz długa, żmudna i kosztowna rehabilitacja. Jest jednak szansa, że dziewczynka dzięki wszczepieniu obu implantów, zacznie mówić i prawidłowo się rozwijać podobnie, jak jej rówieśnicy.

Stąd w dalszym ciągu dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej- asp. Adam Trzonkowski, który koordynuje całe przedsięwzięcie, zachęca wszystkich do zbierania nakrętek od butelek. Dochód ze sprzedaży zebranych nakrętek przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Poli. W akcję włączają się różne podmioty i osoby prywatne. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Oprócz prowadzonej zbiórki nakrętek można też przekazać środki finansowe na konto 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 wpisując w tytule 34404 Zielińska Pola darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w formularzu PIT należy wpisać numer KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” należy wpisać: 34404 Zielińska Pola.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt