Data dodania: 12.12.2019  |  wyświetlenia: 12656
Od niedzieli nowy rozkład jazdy
Z Pisza do Ełku pociągiem
Od 15 grudnia nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów w województwie warmińsko-mazurskim. Z Pisza dojedziemy pociągiem do Ełku.
Anna Nowak, Rzecznik Prasowy "Przewozy Regionalne" sp. z o.o. Oddział Warmińsko-Mazurski z siedzibą w Olsztynie poinformowała o zmianie rozkładu jazdy pociągów w naszym województwie. Dla mieszkańców Pisza oznacza to przywrócenie połączenia z Ełkiem.
Z dniem wejścia w życie nowego rozkładu pociągi POLREGIO powrócą na wyremontowane linie Olsztyn – Działdowo oraz Olsztyn – Szczytno – Pisz – Ełk, tym samym zakończy się na tych liniach funkcjonowanie autobusowej komunikacji zastępczej - informuje rzecznik.
Godziny odjazdu pociągu do Ełku - 10:19 i 19:19. Podróż do Ełku potrwa około 1godz. 15min. Bilet normalny w cenie 14,60 zł. Do Olsztyna pociąg odjedzie o 5:21, 13:35 oraz 17:17. Podróż do Olsztyna potrwa około 1godz. 40 minut. Bilet normalny w cenie 22 zł.Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt