Data dodania: 29.10.2019  |  wyświetlenia: 1087
Utrudnienia drogowe w dniu 1 listopada
W dniu 1 listopada planowane są także zmiany w organizacji ruchu na terenie powiatu piskiego.
W najbliższych dniach będziemy odwiedzać cmentarze. W tych okolicach będzie można zaobserwować zwiększone natężenie ruchu zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych. Dbając o bezpieczeństwo w rejonach cmentarzy będzie też więcej policyjnych patroli. Stosujmy się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.  

Biorąc pod uwagę zwiększone natężenie ruchu  przy cmentarzach w dniu 1 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji  ruchu. Na terenie powiatu piskiego będą one miały miejsce  jedynie w Rucianem – Nidzie.
Zmiana organizacji ruchu w Rucianem – Nidzie:
W dniu 1 listopada na ul. Cichej w Rucianem – Nidzie, na odcinku drogi od ul. Dworcowej do ul. Mazurskiej, będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w stronę Guzianki z możliwością parkowania po jednej stronie. Tym samym wzdłuż ul. Dworcowej, na terenach kolejowych, utworzone będą parkingi.
Tego dnia na ul. Cichej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po lewej stronie jezdni z możliwością parkowania na prawym pasie.

Zmiana organizacji ruchu w Rucianem- Nidzie będzie obowiązywała tego dnia w godz.7.00-16.00.
Policjanci apelują, aby kierowcy w tych dniach nie jeździli „na pamięć”, ale zwracali uwagę   na zmiany w organizacji ruchu oraz stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.  

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt