Data dodania: 18.10.2019  |  wyświetlenia: 1602
Nakręć się na pomaganie
Zebrano już 2 tony nakrętek na pomoc dla Poli. Akcja trwa.
Zakończył się pierwszy miesiąc IV edycji zbiórki nakrętek organizowanej przez dzielnicowego z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, asp. Adama Trzonkowskiego. Po raz drugi zbiera nakrętki od butelek z myślą o chorej Poli Zielińskiej z Pisza.
To dopiero początek, organizatorzy wierzą, że padnie kolejny pomocowy rekord. Przypomnijmy, podczas poprzedniej edycji udało się zebrać aż 13 ton nakrętek przy pomocy ludzi o wielkich sercach. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony został na leczenie i rehabilitację dziewczynki.
Uśmiechnięta Pola Zielińska
W przedsięwzięcie włączyło się wiele osób prywatnych oraz instytucji i placówek już nie tylko z powiatu piskiego. Ludzi dobrego serca przybywa.
Otrzymuję coraz więcej paczek przysyłanych z Polski od osób prywatnych, z innych komend policji - mówi Adam Trzonkowski -  Za wszystkie te przesyłki i za każdą ilość przyniesionych nakrętek serdecznie dziękuję, prosząc o więcej. Moim marzeniem jest, aby w IV edycji udało się zebrać co najmniej 15 ton.

Nakrętki można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Piszu. W recepcji znajduje się karton, gdzie można je wrzucać. Każdego dnia na stoliku stoi jakaś reklamówka, woreczek czy worki przyniesione przez mieszkańców, którzy chcą pomóc Poli. Nakrętki zbierają także policjanci w Komisariacie Policji w Białej Piskiej, Orzyszu i Rucianem - Nidzie.

Akcja potrwa do końca czerwca 2020 roku.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt