Data dodania: 20.03.2007
Zagrali w 3-5-8
Piskie Towarzystwo Brydża Sportowego "Pisa" w Piszu oraz Mazurskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej w Orzyszu byli organizatorami III Mistrzostw Powiatu Piskiego w grę 3-5-8 o Puchary Posła Zbigniewa Włodkowskiego, Starosty Powiatu Piskiego i Burmistrza Pisza.

3-5-8 rozgrywa się całą talią kart, gra w nią zawsze dokładnie trzech graczy. W piskim turnieju wystartowało 72 graczy, wśród nich zdecydowaną większość stanowili panowie. Na karcianą rywalizację zdecydowały się zaledwie trzy panie.

Zgodnie z regulaminem, zwycięzcą mistrzostw zostaje gracz, który zdobędzie najwięcej punktów w trzech partiach.

Karcianym królem III Mistrzostw Powiatu Piskiego w 3-5-8 został Przemysław Zyśk, zdobywca 92 punktów (Runda I - 32, Runda II -53, Runda III -7).

Tytuł wicelidera rozgrywek zdobył Krzysztof Ofman (Runda I - 81, Runda II -1, Runda III -3), trzecie miejsce zajął Jarosław Malinowski (Runda I - (-3), Runda II -9, Runda III -56).