ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Telewizja online – z czym to się je i jaka będzie telewizja przyszłości?
Słyszałeś o telewizji online? To nowoczesne usługa, która zmienia oblicze telewizji, jakie znaliśmy do tej pory. Poznaj telewizję online i poznaj jej niesamowite możliwości.
A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Innowacyjna telewizja w każdym domu

Nikt nie neguje wpływu nowoczesnych technologii na właściwie każdy aspekt naszego życia. Nowoczesne urządzenia w gospodarstwie domowym, inteligentne smartfony – można wymieniać w nieskończoność. W ten trend wpisuje się także telewizja online, która oferuje użytkownikom o wiele więcej rozrywki, zabawy i komfortu niż kiedykolwiek wcześniej. Na czym polega telewizja online i jakie korzyści zagwarantuje tobie i twojej rodzinie?

Najwyższa jakość obrazu i dźwięku

Nie wypada zacząć od niczego innego jak najlepsza jakość nadawania. Zmiany na tym polu widoczne są oczywiście od lat i trudno porównywać obraz wyświetlany na ekranach telewizorów dziś i choćby 10 lat temu – aby nie mówić o odleglejszej przeszłości. Od pewnego czasu właściwie standardem jest format HD, bez trudu możesz jednak nabyć telewizor gwarantujący czterokrotnie lepsze wrażenia podczas oglądania – czyli 4K. Sama nazwa odnosi się zarówno do poczwórnej jakości HD, jak i do tego, że rzeczywista rozdzielczość dochodzi nawet do 4000 pikseli. Oczywiście faktyczna wartość może się nieco różnić zależnie od trybu odtwarzania, dla przykładu w trybie telewizyjnym wynosi on 3840 x 2160 px, podczas gdy w trybie kinowym 4096 x 2160 px. Innym określeniem formatu 4K jest też Ultra HD, z czego często korzystają producenci i sprzedawcy, gdyż nazwa to budzi po prostu lepsze skojarzenia. Dzięki temu oglądając swój ulubiony film lub serial poczujesz się niczym podczas kinowego seansu – z tą różnicą, że odbywa się on w twoim salonie. A to wciąż nie wszystko…

Telewizja online

Z tym określeniem w ostatnich latach można spotkać się coraz częściej, czym jednak w rzeczywistości jest telewizja online? Otóż jak słusznie wskazuje sama nazwa, to nic innego jak nowoczesne połączenie internetu i telewizji. Tak unikalna hybryda otwiera ogromne możliwości w kategorii rozrywki, nauki czy przekazywania informacji. Najlepszym dowodem tego są biblioteki VOD i platformy streamingowe. Za ich pomocą możesz dowolnie wybierać film, serial czy dokument, który chcesz obejrzeć. Twój seans nie zostanie w żadnym momencie nie zostanie przerwany przez reklamę czy cokolwiek innego. Mało tego – jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia, aby zrobić herbatę lub przygotować smaczną przekąskę, wystarczy zapauzować wyświetlany materiał w dowolnym momencie. A jeśli coś przegapisz, po prostu przewiń do tyłu.

Nie można też pominąć faktu, że wszelkie dostępne biblioteki VOD są wciąż poszerzane o nowe pozycje, dzięki czemu wybór filmów czy serialu jest coraz szerszy. Do oferty trafiają zarówno najnowsze filmy, które dopiero niedawno opuściły sale kinowe, jak i nieco starsze, które przez lata stały się prawdziwymi hitami. Trzeba też wspomnieć o własnych produkcjach wybranych platform, który zyskują ogromną popularność wśród widzów na całym świecie.

Nie ulega wątpliwości, że telewizja online to przyszłość w tym dziale rozrywki. Najlepsza jakość dźwięku i obrazu oraz filmy na życzenie sprawiają, że każdy telewizor w domu staje się właściwie niezależnym odbiornikiem. Nie jesteś już uzależniony od odgórnie ustalonej ramówki, samodzielnie decydujesz co i kiedy obejrzysz. Korzystaj z niesamowitych możliwości telewizji online, która jest na wyciągnięcie ręki.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt