Data dodania: 17.10.2017  |  wyświetlenia: 13587
Metamorfoza kuchni już w listopadzie
Wieleba i Jacyków urządzą w Piszu wnętrze. Zgłoś kogoś do programu!

You can skip ad in

Pomiń reklamę >

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

Już w listopadzie w jednym z piskich mieszkań zostanie wyremontowana kuchnia. I to nie przez byle kogo. Do Pisza przyjeżdża ekipa programu Klucz do serca, w którym Daniel Wieleba wraz z Tomaszem Jacykowem na kanale telewizyjnym Zoom TV spełniają marzenia o pięknym wnętrzu.

Klucz do serca to program dla miłośników zmian. Jego celem jest wykonanie metamorfozy pomieszczeń - salonu, kuchni, tarasu - w tajemnicy, tak by sam zainteresowany był zaskoczony. Dlatego też zgłoszenia do programu nadsyłają przyjaciele, znajomi, rodzina właściciela mieszkania. Nadsyłający argumentują potrzebę wykonania remontu oraz dołączają zdjęcia stanu obecnego danego wnętrza.

Autorzy programu wybierają najbardziej przekonujące zgłoszenia i przystępują do realizacji projektu. Podczas metamorfozy bohater programu odpoczywa w urokliwym miejscu nie spodziewając się tego, co go czeka po powrocie do domu.

Daniel Wieleba i Tomasz Jacyków - Fot. Krzysztof Szyszkowski

Prowadzącymi program jest Daniel Wieleba i Tomasz Jacyków - twarze dobrze znane w mediach, gwarantujące doskonałą zabawę podczas realizacji programu. W trakcie kręcenia odcinka pojawiają się niespodzianki - np. wizyta Gwiazdy, która oceni pracę całej ekipy i spotka się z właścicielem nowego, pięknego wnętrza. W odcinku realizowanym w naszym mieście wykonany zostanie remont kuchni.

26.10.2017 - Zakończono przyjmowanie zgłoszeń

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt