Drogi Ósmoklasisto! Marzy Ci się świetlana przyszłość?
Marzy Ci się świetlana przyszłość, nauka na wybranym uniwersytecie, dobrze zdana matura, nauka, która jest przyjemnością? Zobacz, co oferuje Tobie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Piszu.
Jesteśmy dumni z wysokich wyników egzaminów  maturalnych. Są one wyższe niż wyniki powiatowe, wojewódzkie, często i krajowe. Nie wierzysz? Wyniki tegorocznych absolwentów z wiodących przedmiotów egzaminacyjnych mówią same za siebie.


Od lat zdobywamy wyróżnienia w Rankingu Liceów Ogólnokształcących „Perspektywy”. Również w tym roku, jako jedyni wśród piskich liceów otrzymaliśmy  Znak Jakości -„Brązową Odznakę”


Wysokie wyniki maturalne nasi absolwenci zawdzięczają wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, która rozbudza zainteresowania uczniów, szlifuje młode talenty naukowe i artystyczne.

Stawiamy na języki. Proponujemy naukę języka angielskiego z elementami słownictwa specjalistycznego na przedmiotach rozszerzonych, języka niemieckiego i rosyjskiego. Tegoroczni maturzyści mogą pochwalić się wynikiem 100% z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Kameralne klasy pozwalają na indywidualne podejście do każdego ucznia, sprzyjają jego wszechstronnemu rozwojowi.

Nowoczesne pomoce dydaktyczne są naszym atutem. Wszystkie pracownie i sale wyposażone są w monitory dotykowe i sprzęt specjalistyczny, np. drukarka 3D.

Nowa sala gimnastyczna i nauczyciele – trenerzy, zajęcia SKS  to zachęta do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

Nasi nauczyciele to pedagodzy z pasją, którą starają się zaszczepić w swoich uczniach.

Tworzymy szkołę katolicką, w której ważna jest równowaga pomiędzy wiedzą a wychowaniem w wartościach chrześcijańskich. Wiedza, wychowanie, wartości są dla nas najważniejsze.

Każdego dnia z pasją stwarzamy warunki potrzebne do nauki, abyś w przyszłości zdał egzamin maturalny i mógł zrealizować swoje marzenia.

Przedłużamy rekrutację do 20 sierpnia 2021 r.

SZCZEGÓŁY REKRUTACJI NA STRONIE SZKOŁY www.zsk.pisz.pl
lub w sekretariacie szkoły pod nr 87 425-15-00

Ta szkoła może być Twoją szkołą! Zapraszamy!


Udostępnij artykuł na Facebooku  
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt