Masz pytanie albo skargę? Zauważyłeś/łaś jakiś problem w swoim otoczeniu? Dostrzegasz jakieś nieprawidłowości w infrastrukturze - widzisz dziury w chodniku, fuszerkę, niebezpieczne miejsca, w instalacjach miejskich dostarczających wodę, odprowadzających ścieki, nieprawidłowości działania zakładów energetycznych? Może masz problem z ludźmi - urzędnikami, służbami mundurowymi, dyrektorami, czy kierownikami jednostek publicznych? A może problem z sąsiadem, nauczycielem, kasjerką w markecie, czy proboszczem.

Dlaczego warto wysłać sprawę do Piszanina?

Wysyłając sprawę do Piszanina istnieje możliwość, że zajmiemy się tematem za Ciebie. Piszanin zainterweniuje w Twojej sprawie. Zgodnie z prawem prasowym oraz ustawą o dostępie do informacji publicznej służby publiczne mają obowiązek zareagować na zapytania prasowe z naszej strony i dostarczyć odpowiedź. Sprawa ta oraz odpowiedź odpowiednich osób (lub brak takiej odpowiedzi) będą opublikowane na stronach Piszanina w nowym bloku interwencyjnym W TWOJEJ SPRAWIE

Treść sprawy - list do redakcjiLimit znaków
Nie musisz podawać swoich danych osobowych, choć zaznaczamy, że zgłoszenia z podanymi danymi (choćby tylko dla kontaktu z redakcją) będą traktowane poważniej i w pierwszej kolejności. Niemniej jednak jeśli zastrzeżenie Państwo chęć pozostania anonimowym, uszanujemy to - bo taki mamy obowiązek wynikający z prawa prasowego. Dostarczając nam informację stajesz się chronionym przez prawo informatorem, którego danych nie możemy opublikowac bez Twojej zgody.

Podpis (Opcjonalnie)
Anonimowość
E-mail (Opcjonalnie)
@
Telefon (opcjonalnie)