REKLAMA
Data dodania: 08.11.2023
Narodowe Święto Niepodległości
Burmistrz Pisza serdecznie zaprasza na uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w dniu 11 listopada 2023 r. w Piszu. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzeń i uroczystości, które organizowane są przez Gminę Pisz, Piski Dom Kultury, Muzeum Ziemi Piskiej, Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu wraz Partnerami.
Program uroczystości:

10.00 - Uroczysta Msza Święta w kościele p.w. Jana Chrzciciela w Piszu
11.00 - Oficjalne uroczystości pod Pomnikiem Wolności z udziałem asysty honorowej z Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz w Bemowie Piskim.
12.00 - Wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego w ramach akcji Niepodległa do Hymnu: https://niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/niepodlegla-do-hymnu-3642/ Występ Chóru Vox Matris.
12.30 - Otwarcie wystawy pt. "Trudna historia munduru polskiego" - Muzeum Ziemi Piskiej.
Uroczyste obchody 11 listopada poprzedzi koncert patriotyczny "Już nie zapomnisz mnie" w wykonaniu Katarzyny Jamróz - Muzeum Ziemi Piskiej 10 listopada 2023 r. o godz. 18.00
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt