REKLAMA
Data dodania: 06.09.2023
Król Strzelców i Mistrz Świata z Brazylii w goalballu
Marcin Czerwiński z Gminy Pisz - Król Strzelców i Mistrz Świata z Brazylii w goalballu, został uhonorowany podczas wczorajszej Sesji Rady Miejskiej w Piszu. Serdecznie dziękujemy za jego sportową postawę i zaangażowanie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
"Podczas Sesji Rady Miejskiej w Piszu (30.08.23) miałem przyjemność wręczyć Marcinowi Czerwińskiemu list gratulacyjny i drobny upominek w podziękowaniu za jego wkład w historyczny sukces biało-czerwonych. To dzięki Jego niebywałemu talentowi oraz walecznej postawie kolegów z drużyny udało się wywalczyć tytuł Mistrzów Świata w Brazylii dla reprezentacji Polski juniorów w goalballu. Serdecznie gratuluję Marcinowi tytułu Króla Strzelców oraz dziękuję za to ogromne zaangażowanie w aktywność sportową i za osobisty wkład w rozwój goalballu. Zawodnik, który ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych m.in. tytuł mistrza Polski, statuetkę dla najwszechstronniejszego zawodnika, króla strzelców, najlepszego obrońcy, a także nagrody zdobyte w innych dyscyplinach, jak np. złoto mistrzostw Polski w pływaniu, jest przykładem wspaniałej sportowej postawy.Dziękuję za ten entuzjazm, pasję, waleczność i sukcesy sportowe, które przyczyniają się również do promocji Gminy Pisz. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w karierze sportowej i w życiu osobistym". - napisał Burmistrz Szymborski.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt