Data dodania: 28.10.2022  |  wyświetlenia: 863
Spotkanie konsultacyjne w sprawie budowy Centrum sportowo-rekreacyjno-kulturalnego z halą sportowo-rekreacyjną
W środę (26.10 br.) w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piszu odbyło się spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami środowisk sportowych gminy Pisz dotyczące wypracowania koncepcji budowy „ Centrum sportowo-rekreacyjno-kulturalnego z halą sportowo-rekreacyjną” w Piszu.
W spotkaniu uczestniczyła również Pani Dorota Szymaniak Urban z którą Gmina Pisz zawarła umowę polegającą na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowej. Celem spotkania było przedstawienie przez lokalnych działaczy sportowych opinii, uwag i sugestii dotyczących w/w inwestycji. Będą one miały duży wpływ na ostateczny projekt obiektu.


To nie ostatnie konsultacje – jak zapowiada Burmistrz Andrzej Szymborski - takie spotkania będą się odbywać cyklicznie na kolejnych etapach tworzenia projektu hali. Powstanie takiego obiektu w naszym mieście jest kluczowe dla dalszego rozwoju kultury fizycznej oraz kolejnych, coraz wyższych wyników osiąganych przez dzieci i młodzież z gminy Pisz w różnych dyscyplinach sportowych.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt