ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Otwarto Mazurskie Centrum Obsługi Biznesu Office1
Wszystko do biura pod 1 dachem
Udostępnij artykuł na Facebooku
Miła obsługa, szybka dostawa, atrakcyjne ceny i wiele promocji – tak ma być w Office1 - nowo otwartym sklepie w Piszu.

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

W sklepie przy Ratuszowej można kupić wszelkie materiały szkolne i biurowe.

Na świecie funkcjonuje ponad 600 sklepów pod logo Office1. Nazwę wymyślili Amerykanie – twórcy pomysłu. „Office” - to biuro. Jedynka zaś oznacza, że wszystko co potrzebne do funkcjonowania biura, znaleźć można pod jednym dachem. Sklep w Piszu jest najmłodszym dzieckiem tej ogólnoświatowej sieci.

W ciągu jednego weekendu świeżo wyremontowany lokal w Piszu przy ul. Ratuszowej 8, w bezpośrednim sąsiedztwie salonu sieci PLAY, przeszedł metamorfozę i zmienił się nie do poznania. Sklep wyraźnie odróżnia się wizerunkowo od każdego innego biznesu tej branży. Zarówno od strony ulicy jak i wewnątrz. Jest jasno i przejrzyście. 24 kwietnia, punktualnie o godzinie 16-stej Roman Mażarski - prezes zarządu Office 1 Poland SA wraz z Beatą Dołęga - właścicielką Office1 w Piszu, przecięli wstęgę sklepu. Otwarciu towarzyszył poczęstunek i symboliczna lampka szampana.

- Jest mi niezmiernie miło uczestniczyć w otwarciu 17-stej placówki Office1 w Polsce, powiedział Roman Mażarski. – Uczestnictwo w naszej sieci gwarantuje, że na półkach sklepu piszanie znajdą pakiet najlepszych, sprawdzonych na świecie standardów, dostęp do najbardziej znanych marek, a także do szerokiego wachlarza towarów pod własną marką Office1. Mamy nadzieję, że piscy przedsiębiorcy szybko odczują pozytywną obecność placówki Office1.

- To nie jest sklep typowo papierniczy, powiedziała Beata Dołęga – właścicielka Office1 w Piszu – Office1 to profesjonalny samoobsługowy biuroserwis, z częścią przeznaczoną na artykuły szkolne. Wszystko, począwszy od najzwyklejszego ołówka, po urządzenie do oprawiania dokumentów. Od kartki z bloku, po w pełni wyposażony tornister. W sklepie zlecić możecie przeróżne biurowo - domowe usługi: kserowanie, wykonanie pieczątki COLOP w czasie expresowym, laminowanie , bindowanie, wysyłkę i odbiór przesyłek DHL oraz wielojęzyczne tłumaczenia przysięgłe, itd. Bierzesz koszyk i o nic nie musisz pytać, bo wszystko masz w zasięgu ręki. Wszystko co potrzebne jest do biura i szkoły.

Materiały z dostawą do biura

Office1 jest wyjątkowo pomocne dla przedsiębiorców. Zapracowani szefowie firm nie muszą już wreszcie sami biegać po zakupy. Wystarczy zajrzeć po kolorowy katalog z ofertą lub wejść na stronę www.office1pisz.pl i zakupy można robić nie ruszając się z firmy. Sklep zadzwoni do przedsiębiorcy i zadba o jego potrzeby - będzie pamiętał co najchętniej kupujesz i przypomni, że kończy Ci się zapas papieru albo toner. A potem dostarczy zakupy wprost do biura firmy.

- Tu możesz mieć swoje wirtualne biuro: Ty jesteś w terenie, a Office1 odbiera i przekazuje Twoje przesyłki – opowiada Beata Dołęga. - Można zamówić oprawę dokumentów, szeroko pojęty druk (materiały szkoleniowe, ulotki, wizytówki, prace), a także grawerowanie na czymkolwiek. Możesz też zlecić nagranie dokumentów i zdjęć na płyty CD, wysyłanie e-maila, faxa czy zeskanowanie dokumentów. Tutaj możesz także wynająć projektor wraz z ekranem, aby wykorzystać go w czasie szkoleń lub pokazów.

Office1 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00 oraz w soboty w godzinach 9.00 – 13.00. Wszelkich informacji o sklepie można dowiedzieć się pod adresem: www.office1pisz.pl oraz w katalogu Piszanina: www.office1.episz.plPiski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt