Data dodania: 05.05.2011  |  wyświetlenia: 3303
Zmień świat na lepszy
Zmień świat na lepszy
Zmień świat na lepszy – weź kredyt gotówkowy w Banku Zachodnim WBK, zachęca Antonio Banderas.
A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Rynek kredytów gotówkowych kusi klientów coraz bardziej atrakcyjnymi ofertami. Od niedawna do skorzystania z kredytu gotówkowego w Banku Zachodnim WBK zachęca gwiazda filmowa hiszpańskiego pochodzenia Antonio Banderas. O szczegółach nowej kampanii oraz ofercie kredytów gotówkowych rozmawiamy z Moniką Patalan, dyrektorem Placówki Partnerskiej Banku Zachodniego WBK w Piszu.- Do wzięcia kredytu i spełniania marzeń zachęca nas tym razem Antonio Banderas. To kolejna kampania Banku Zachodniego WBK, w której bierze udział międzynarodowa gwiazda. Co zadecydowało o tym, że tym razem padło na hiszpańskiego Zorro?

Po szczegóły oferty warto udać się do placówki Partnerskiej Banku Zachodniego WBK w Piszu przy ul. Gizewiusza 2
Poprzedzające kampanię badania pokazały, że Antonio Banderas jest gwiazdą bardzo lubianą i dobrze kojarzoną przez Polaków. Bardzo podoba nam się jego wizerunek - z jednej strony dynamiczny, a z drugiej budzący zaufanie, stonowany, a także sympatyczny. To właśnie te cechy spowodowały że wybraliśmy Antonio Banderasa aby zachęcał Polaków do „zmiany świata na lepszy”.

- Czym, oczywiście poza kampanią reklamową, wyróżnia się oferta Banku Zachodniego WBK. Czym zamierzają Państwo przyciągnąć klientów?

Nowa oferta kredytowa Banku Zachodniego WBK przede wszystkim wyróżnia się atrakcyjnością warunków kredytowania. Od początku roku wdrożyliśmy szereg zmian powodujących obniżenie oprocentowania kredytów gotówkowych. I tak na przykład nasze oprocentowanie ustalane jest indywidualnie, w oparciu o wynik badania zdolności kredytowej klienta. Minimalna stawka to tylko 5,99%. Poza tym wyróżnia nas krótki okres oczekiwania na decyzję, którą Klient może otrzymać nawet w ciągu 10 min. Dodatkowy atut to okres kredytowania wynoszący nawet do 72 miesięcy, nie mamy ograniczeń wiekowych.

- A jakie są główne czynniki wyróżniające ofertę BZ WBK spośród dość szerokiego wachlarza ofert innych banków?

Dla oprocentowania minimalnego RRSO kredytu spłacanego w 72 równych ratach wynosi tylko 8,19%. Co więcej, przygotowaliśmy zestaw atrakcyjnych bonusów. Klient biorąc kredyt razem z kartą kredytową lub kontem osobistym otrzyma obniżenie prowizji o co najmniej 40% a jeśli zdecyduje się i na konto i na kartę jego prowizja zostanie obniżona aż o 80%. Dodatkowym atutem naszej oferty kredytowej jest jej szeroka dostępność.

- Jakie korzyści zapewnia ubezpieczenie do kredytu gotówkowego?

Ubezpieczenie oferowane do kredytu gotówkowego zapewnia naszym klientom ochronę w razie wystąpienia trudnych sytuacji losowych np. utraty pracy, dłuższej choroby, czy śmierci kredytobiorcy. Są to sytuacje podwójnie ciężkie dla klientów, ponieważ związane nie tylko z trudnymi zdarzeniami, ale także z koniecznością spłaty rat kredytowych, która dzięki ubezpieczeniu może być w takiej sytuacji łatwiejsza. Ochrona ubezpieczeniowa jest świadczona przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. na podstawie umów ubezpieczenia grupowego zawartych z Bankiem Zachodnim WBK S.A. Tylko w 2010 roku w trudnych sytuacjach pomogliśmy ponad 2200 klientom, przeznaczając na wypłaty świadczeń w ramach tego ubezpieczenia ponad 7 mln zł.

Dodatkowo wybierając kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem, Klient może otrzymać niższe oprocentowanie kredytu Szczegółowe informacje są dostępne w naszej placówce.

- Do kogo kierujecie Państwo swoją ofertę kredytową?

Do wszystkich osób, które mają marzenia. Ponieważ nie pytamy naszych klientów na co chcą przeznaczyć otrzymany kredyt, mogą go wykorzystać na dowolny cel. Może być to zarówno wymiana niesprawnego sprzętu RTV czy AGD, ale także egzotyczna wycieczka, przyjęcie weselne, komunia dziecka, remont mieszkania. Wszystko zależy od potrzeb i fantazji naszych klientów. Zachęcamy także do korzystania z naszego kredytu przedstawicieli tzw. wolnych zawodów czyli min. adwokatów, lekarzy, rzeczoznawców. Mogą oni otrzymany kredyt przeznaczyć np. na zakup potrzebnego sprzętu czy działania promocyjne.

- W świadomości wielu z nas otrzymanie kredytu wiążę się z ogromną liczbą formalności. Jak sytuacja wygląda u Państwa? Co należy zrobić aby otrzymać kredyt gotówkowy w Banku Zachodnim WBK?

Złożenie wniosku jest bardzo proste, można to zrobić w Placówce Banku Zachodniego WBK Partner w Piszu, telefonicznie lub nasz doradca mobilny dojedzie do klienta w dowolne miejsce. Jeżeli klient posiada wszystkie potrzebne dane lub konto w naszym banku, decyzja jest niemalże natychmiastowa. Po co mnożyć niepotrzebnie formalności i wydłużać czas oczekiwania na decyzję. Cenimy czas naszych klientów!Po szczegóły oferty, regulaminy promocji, informacje o opłatach i prowizjach, warunki ubezpieczenia, określające m.in. zasady rezygnacji, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczycieli zapraszamy do:

Banku Zachodniego WBK Partner w Piszu
ul. Gustawa Gizewiusza 2
12-200 Pisz
tel. 87-423-54-80

Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt