Data dodania: 30.04.2011  |  wyświetlenia: 20916
Do budowy i remontu kupimy tu wszystko
Do budowy i remontu kupimy tu wszystko
Dokładnie o godzinie 8.00 w dniu dzisiejszym pierwsi klienci przekroczyli próg BENMARU - nowego marketu budowlanego w Piszu.
Obiekt powstał przy współpracy białostockiej firmy Benmar i piskiej spółki Tama. Zlokalizowany przy ul. Olsztyńskiej sklep o powierzchni ponad 1500m2 jest prawdziwą gratką dla wszystkich, którzy na wiosnę szykują budowy i remonty mieszkań i domów. Klienci znajdą tu materiały budowlane, remontowe, pełny asortyment narzędzi, a także materiały do aranżacji i wystroju mieszkań, domów i ogrodów.

To już piąty market naszej firmy - powiedział Marek Starosta, prezes białostockiej firmy Benmar podczas otwarcia sklepu. Mieszkańcy Pisza i okolic zyskują atrakcyjną alternatywę i możliwość zaopatrywania się w potrzebne materiały budowlano – remontowe. Wszystko będzie więc właściwie pod ręką. Naszą ofertę cechuje duże zróżnicowanie pod względem cen. Dzięki temu, każdy inwestor może wybrać rozwiązania dostosowane do jego indywidualnych możliwości i potrzeb – zapewnia szef Benmaru.

Zarówno prezes Benmaru, jak i prezes Tamy, nie kryli dumy z nowego obiektu. - To nie koniec naszej ekspansji, powiedział Tadeusz Wróblewski - prezes firmy Tama. Systematycznie będziemy rozbudowywali asortyment i powierzchnię sprzedaży. W samym markecie Benmar dajemy pracę 20 osobom i muszę przyznać, że cieszę się z wyboru zespołu. To inteligentni i pracowici ludzie.

Podczas uroczystości otwarcia obecny był burmistrz Pisza Jan Alicki. - Cieszę się, że obiekt powstał - powiedział burmistrz Pisza. Z jednej strony to dodatkowe miejsca pracy, z drugiej Piszanie i mieszkańcy okolic będą mieli większy dostęp do przerżnych materiałów budowlanych. Zachęcam do zakupów. Prywatnie zamierzam kupić zestaw mebli ogrodowych - dodał Jan Alicki.

Frekwencja otwarcia pozytywnie zaskoczyła nawet właścicieli sklepu. Piszanie zarówno z ciekawości, jak i przyciągnięci atrakcjami otwarcia masowo oblegali poszczególne działy Benmaru. W dniu dzisiejszym obowiązuje rabat 20% na wszystkie towary poza gazetką. - Ale to nie znaczy, że po dniu dzisiejszym będzie drogo, uspakaja Norbert Wróblewski, główny manager marketu. Codziennie będą atrakcyjne promocje i ceny, których nie pozwolimy pobić, zapewnia Wróblewski.

Market Benmar czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 19:00 oraz w soboty od 7:00 do 17:00.     


Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt