Centralna Komisja Egzaminacyjna przedstawiła szczegółowe wyniki egzaminu maturalnego. W tym roku maturzyści zdawali egzamin dojrzałości w dwóch formułach 2015 i 2023.
Do egzaminu maturalnego w Polsce przystąpiło 253 495 zdających - obywateli Polski oraz 113 zdających - obywateli Ukrainy. W powiecie piskich było 180 maturzystów. zdających maturę w formule 2023 i 77 w formule 2015.
Tabela zawiera wyniki tej formuły, którą zdawała większość uczniów danej szkoły. Dane liczone tylko dla przystępujących pierwszy raz do egzaminu maturalnego w danym roku. Dane OKE Łomża.Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
52-letni mieszkaniec Pisza blokował 112
Co tam z budową PDK? Czy wybrali już wykonawcę? Kiedy ta budowa ruszy? KTOS WIE?
MIESZKANIEC
08:39, 2026-03-27
52-letni mieszkaniec Pisza blokował 112
Ciekawy temat: wczoraj na pylonie przed jedna stacja paliw zmieniono wyświetlacze. Dostosowano do wyświetlania ceny dla czterech cyfr (były trzy krateczki z cyframi teraz sa 4...). Czyżby, czyżby za chwilę jedynka z przodu???
ZPisza
07:00, 2026-03-26
52-letni mieszkaniec Pisza blokował 112
zostańta przy denaturacie, zostawta te świństwa. Po borygo można sie przekręcić, a po denaturacie tylko nos fioletowy. Posłuchajta sie. Denaturat jest zdrowy, borygo szkodzi zdrowiu!
Jojo do Kieliszka
20:12, 2026-03-25
52-letni mieszkaniec Pisza blokował 112
Wszystko co leci i w głowę wali,ostatnio z samochodu wypiłem borygo a zdarzyło się czasami że nawet płyn hamulcowy.
Kieliszekk z PGR Kal
19:21, 2026-03-25