Data dodania: 15.10.2019  |  wyświetlenia: 1174
Przedszkolaki dziekowały za trud, za serce, za uśmiech
14 października w szkołach obchodzony był Dzień Nauczyciela. O święcie tym nie zapomniały również przedszkolaki z ZSP w Piszu.
Nad oprawą artystyczną tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim w Piszu czuwały wychowawczynie i dzieci z grup 6-letnich "Gwiazdki", "Jeżyki", "Przyjaciele Puchatka", "Kotki", "Sówki", "Słoneczka" i "Ekoludki".

Grupa Sówki
W programie znalazł się skecz o pracownikach przedszkola, były piosenki i taniec przeuroczych klownów.


Grupa Kotki
To wyjątkowy dzień - mówi Małgorzata Wyszyńska, Dyrektor ZSP nr1 w Piszu - dzieci dostarczyły nam wielu wzruszeń i uśmiechu, sprawiły, że serca zabiły mocniej. Na długo zostanie zatrzymamy w naszej pamięci obraz odświętnie ubranych przedszkolaków i wspaniała atmosfera, jaką stworzyły nasze maluchy.
Dopełnieniem uroczystości były wręczone przez dzieci słoneczniki wykonane z papieru. Do kwiatów dołączono życzenia -za trud, za dobre serce i za uśmiech każdego dnia...

Grupa Przyjaciele Puchatka

Grupa Gwiazdki

Grupa Jeżyki

Grupa Słoneczka

Uroczystość była także okazją do wyróżnień dla pracowników oświaty. Małgorzata Wyszyńska wręczyła Nagrody Dyrektora. Otrzymały je: Iwona Drężek, Beata Duchnowska, Hanna Jankowska, Małgorzata Kibiłko, Dorota Kosikowska, Anna Kowalczuk, Krystyna Malczyk, Michalina Marchelska, Anna Mesanio, Katarzyna Muraszko, Krystyna Ociepa, Iwona Okurowska oraz Dominika Parda.
Źródło: Przedszkole Miejskie

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt