Data dodania: 04.09.2019  |  wyświetlenia: 988
Trwa rekrutacja na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Trwa nabór słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na nowy rok akademicki 2019/2020.
Do końca września zainteresowani poszerzeniem wiedzy lub zdobyciem nowych znajomości seniorzy mogą zapisywać się na zajęcia organizowane w ramach PUTW. Oferta programowa przygotowane na nadchodzący rok zawiera m.in. zajęcia rekreacyjne, teatralne, informatyczne czy naukę języka angielskiego.

Piski Uniwersytet Trzeciego wieku liczy już prawie 200 słuchaczy. Z każdym rokiem do grona uczniów-seniorów dołączają nowi. Powodów wstąpienia na uniwersytet jest wiele, ale każdy z jego członków na pierwszym miejscu wymienia radość z obcowania w grupie, możliwość wyjścia do ludzi i świata.

Być studentem do powód do dumy i radości. Fot.arch.Piszanin
Gdyby nie uniwersytet nie wiem co bym ze sobą zrobiła - mówi jedna ze słuchaczek PUTW - zostałam sama, dzieci daleko i tylko ta pustka czterech ścian. Ale to przeszłość. Dziś znalazłam przyjaciół i odnalazłam nowe pasje. Razem chodzimy na zajęcia, spotykamy się także po, jeździmy na wycieczki.
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji i oferty programowej nowego roku można uzyskać w sekretariacie PDK (I piętro pokój nr 30) lub pod numerem telefonu 87 423 26 75.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt