Data dodania: 27.04.2019  |  wyświetlenia: 1329
Strajk nauczycieli zakończony. Oceny wystawione. Matury na horyzoncie
165 uczniów zakończyło edukację w piskich szkołach średnich
Mimo sytuacji strajkowej i obaw co do klasyfikacji maturzystów. Rok szkolny bez przeszkód udało się zakończyć uczniom ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych.
W piątek i sobotę w szkołach średnich odbywały się uroczystości zakończenia nauki.  To już jest koniec... chciałoby się powiedzieć. Jednak nie do końca cytat ten jest zasadny. Przed absolwentami jeszcze jeden egzamin, ten najważniejszy - maturalny.

Ale podczas uroczystości pożegnalnych nikt nie myślał o mających nadejść dniach próby.


Były gratulacje i dyplomy dla wyróżniających się w nauce uczniów.


Były uściski i życzenia powodzenia na dalszej drodze edukacji.


Były także łzy wzruszenia, że to koniec pewnych znajomości, że w tych samych okolicznościach nie będzie już spotkań i wspólnych spraw.


60 uczniów zakończyło edukację w I LO w Piszu.55 absolwentów opuściło mury II LO w Piszu.
56 uczniów rozstało się z Zespołem Szkół Zawodowych w Piszu.Zakończeniu roku szkolnego najstarszego rocznika w Zespole Szkół Zawodowych towarzyszył występ młodszych kolegów, który wywołał wreszcie uśmiech na zamyślonych twarzach audytorium.Absolwenci mają kilka dni na świętowanie. Matury rozpoczną się zaraz po długim weekendzie majowym. 6 maja, w poniedziałek egzamin pisemny z języka polskiego.

Foto: I LO w Piszu, II LO w Piszu, ZSZzBP w Piszu 
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt