REKLAMA
Data dodania: 06.05.2020  |  wyświetlenia: 1437
Bezpiecznie oddajemy krew. Akcja 15 maja
Kolejna zbiórka krwi 15 maja. Jej przebieg będzie nieco inny niż zazwyczaj - sms-owa rejestracja i nadzwyczajne środki ostrożności.
Wszyscy, którzy zechcą oddać krew, muszą wysłać SMS na numer telefonu 509679100, w treści wpisując swoje imię i nazwisko. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10.05.2020r. – ilość zgłoszeń zaważy czy akcja odbędzie się, czy zostanie odwołana z braku chętnych.

Mam nadzieję, że nic nie przeszkodzi organizacji akcji, a chętnych jak zwykle  ie zabraknie - mówi Prezes Zarząd Klubu HDK w Pisz, Adam Plona.-  Wielka Akcja Poboru Krwi to tradycja. Z powodu zaistniałej sytuacji w naszym kraju, zmieniamy tylko jej organizację. Nie odpuszczamy!


Akcja będzie przeprowadzona tak, aby nie było skupisk ludzi. W tym celu w dniu poboru zgłoszeni uczestnicy otrzymają  informację o godzinie przybycia na Pl. Daszyńskiego. Na miejscu osoba z Zarządu Klubu pokieruje dalej. Organizatorzy przypominają, że dniu poboru należy zjeść lekkostrawne śniadanie i dużo pić. Na pobór udać się z dowodem osobistym.

Zanim się zgłosicie, sprawdźcie, czy jesteście w grupie dawców krwi, czy z różnych przyczyn nie kwalifikujecie się do jej oddania.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt