REKLAMA
Data dodania: 17.01.2020  |  wyświetlenia: 1789
Czy każdy ból da się wyleczyć? Naturalna terapia uwolnienia od bólu
Ból, szczególnie ból przewlekły, pozbawia sił witalnych i energii, odbierając całą radość życia. Tabletki, żele przeciwbólowe przynoszą krótkotrwała ulgę. Co zrobić, by przestało boleć na długo. Rozwiązaniem są naturalne terapie uwalniania od bólu.
A R T Y K U Ł   S P O N S O R O W A N Y

Według statystyk w naszym kraju przyjmuje się około 2 miliardów tabletek przeciwbólowych rocznie, co obrazuje skalę cierpienia, które każdego dnia obniża jakość życia milionów Polaków. Leki przeciwbólowe nie są skuteczne, kiedy w miejscu bólu doszło do rozległego stanu zapalnego.


Chroniczne stany zapalne rozlokowane na terenie całego organizmu są odpowiedzialne za rozwój większości chorób przewlekłych, poczynając od reumatoidalnego zapalenia stawów, stwardnienia rozsianego, poprzez chorobę Alzheimera czy Parkinsona, po cukrzycę, miażdżycę, chorobę wrzodową żołądka czy jelit. W wielu przypadkach przewlekły stan zapalny prowadzi do rozwoju choroby nowotworowej.

Przyczyn chronicznych stanów zapalnych, jest wiele, wśród nich niedoleczone infekcje, przyjmowanie syntetycznych leków, brak witamin, osłabiony system odpornościowy, trudności z wypróżnianiem czy nawet siedzący tryb życia, napięcie i przedłużający się stres. Alternatywą dla środków przeciwbólowych są naturalne sposoby na uwolnienie od bólu. Są to wody bogate w siarkę, magnez czy bor stosowane od wielu lat w lecznictwie sanatoryjnym. Od niedawna dostępne są także silnie stężone preparaty siarkowo-magnezowo-borowe, które działają podobnie do tych stosowanych w uzdrowiskach.
Przewagą tych preparatów jest skrócenie czasu terapii ze względu na duże stężenie substancji aktywnych – mówi Jolanta Głowacka, Centrum Medycyny Ortomolekularnej, Ortmedis.pl -  Preparaty nakładane są na całe ciało, a zabiegi wykonuje się co dwa, trzy dni. Specjalna formuła preparatu po przeniknięciu przez skórę kieruje się bezpośrednio do miejsc chronicznego bólu.  Zabiegom towarzyszy 6-miesięczna terapia doustna.
Preparaty takie przeznaczone są szczególnie dla osób cierpiących na przewlekłe stany zapalne i zwyrodnienia stawów, bóle mięśni, bóle w obrębie kręgosłupa, rwę kulszową, zespół bolesnego barku, cieśń nadgarstka, bóle kolan, ostrogę piętową czy chroniczne bóle nóg. Doskonale sprawdzają się w leczeniu miażdżycy i osteoporozy.

Preparat siarkowo-magnezowo-borowy stosowany prze Ortmedis wzbogacony jest między innymi w minerały i pierwiastki śladowe, witaminy, aminokwasy oraz wyciąg z 34 roślin. Terapia przeciwbólowa obejmuje zarówno preparaty do stosowania na skórę jak i preparaty doustne.
Funkcją stosowanej przez nas terapii, poza zmniejszeniem bólu jest także usuniecie stanów zapalnych i infekcji, pobudzenie syntezy kolagenu, regeneracja płynu stawowego i chrząstki stawowej oraz wzmocnienie kości szkieletowych – dodaje Jolanta Głowacka.
Więcej o terapii usuwania bólu: http://ortmedis.pl/skad-bierze-sie-bol/


Szczegółowe informacje na temat zabiegów usuwania bólu można znaleźć na stronie www.ortmedis.pl lub uzyskać pod nr tel. 579 844 463. Gabinet usuwania bólu mieści się w Piszu przy ulicy Sienkiewicza 4/lokal 5
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt