REKLAMA
Data dodania: 28.11.2019  |  wyświetlenia: 2322
Zimno, które złagodzi ból w pracowni fizjoterapii
Aparat kriostymulacyjny będzie zakupiony. Mieszkańcy wsparli zbiórkę
Zbiórka środków na zakup sprzętu do krioterapii dla piskiego szpitala jest już na finiszu. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców udało się zebrać większą część kwoty.
Przypomnijmy, na początku października kierownik Pracowni Fizjoterapii piskiego szpitala, Anna Czartoryjska wyszła z inicjatywą zakupu aparatu kriostymulacyjnego na potrzeby pacjentów. Zakup miał zostać sfinansowany ze środków przekazanych przez lokalnych ofiarodawców.

Po prawie dwóch miesiącach na konto trafiła znaczna część z potrzebnych 20 tysięcy złotych.
Dzięki Wam zebraliśmy już 13500 zł. - informowała kilka dni temu Anna Czartoryjska - Dziś kwota ta jest większa, choć jeszcze trochę brakuje. Pisz mnie tak pozytywnie zaskoczył. Tylu dobrych i ofiarnych ludzi tu mamy. To taka nasza Orkiestra Pomocy. Jestem pewna, że uda się uzbierać całość.
Zastosowanie aparatu kriostymulacyjnego jest wszechstronne - może być wykorzystywany do celów zdrowotnych, leczniczych, rehabilitacyjnych a także sportowych. W pracowni fizjoterapii stosowany jest głównie pacjentom w celu zmniejszenia bólu (bez użycia środków farmakologicznych) przed dokonywaniem zazwyczaj bolesnych zabiegów ortopedycznych.
Zabiegi na testowanym sprzęcie wykonuję niemalże codziennie - dodaje Anna Czartoryjska - od odcinka szyjnego, po stopy. Leczę łokcie tenisisty, dłonie.. Od przyszłego roku z pewnością liczba pacjentów wzrośnie. Lekarze informowani są o możliwościach sprzętowych naszej pracowni i o świadczonej nowej usłudze.

Pieniądze można wpłacać na nr konta:
62 2490 0005 0000 4530 3718 7505
Tytuł przelewu: Fizjoterapia
SPZOZ w Piszu ul.Sienkiewicza 2 12-200 Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt