REKLAMA
Data dodania: 18.11.2016  |  wyświetlenia: 20286
Pomoc z telewizyjnego show dla nauczycielki Nowego Ogólniaka
Zwyciężczyni sobotniego odcinka programu muzycznego Twoja Twarz Brzmi Znajomo, przekazała nagrodę na leczenie Ewy Grabarczyk, nauczycielki Zespołu Szkół nr 1 w Piszu, która walczy o powrót do zdrowia po odkleszczowym zapaleniu opon mózgowych i rdzenia kręgowego.

Kwota 10 tys. zł zasiliła konto Fundacji Dum, Spiro, Spero, która opiekuje się Ewą Grabarczyk, walczącą z ciężką chorobą nauczycielką Zespołu Szkół nr 1 w Piszu. Pieniądze na leczenie przekazała Maria Tyszkiewicz, zwyciężczyni sobotniego odcinka show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka w Teatrze Studio Buffo zdobyła uznanie widzów wcielając się w rolę Alicji Majewskiej, a wygraną postanowiła przeznaczyć właśnie na leczenie nauczycielki Nowego Ogólniaka.

Ewa Grabarczyk choruje od kilku tygodni. Lekarze zdiagnozowali u niej odkleszczowe zapalenie opon mózgowych i rdzenia kręgowego. Nauczycielka doznała czterokończynowego porażenia, przestała samodzielnie oddychać.

Dzięki wysiłkom lekarzy i troskliwej opiece rodziny jej stan się poprawia, ale potrzeby cały czas są duże. Czeka ją żmudna i długa walka o powrót do zdrowia, a rodzina nie jest w stanie udźwignąć wszystkich kosztów.

Dowolną darowiznę na leczenie Ewy Grabarczyk może przekazać każdy chętny. Fundacja Dum Spiro, Spero utworzyło subkonto, na którym zbierane są środki dla nauczycielki z Pisza. Pieniądze można wpłacić na konto 59 1240 1183 1111 0010 3626 4558. Za pośrednictwem fundacji, Ewie Grabarczyk można przekazać także 1% podczas rozliczania się z fiskusem - KRS 204960 z dopiskiem Ewa Grabarczyk.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt