REKLAMA
Data dodania: 27.10.2010  |  wyświetlenia: 3718
Platforma wzywa komitety do akcji
Platforma wzywa komitety do akcji
Na pomysł pozostawienia po szumie przedwyborczym pozytywnej rzeczy wpadł Jacek Zarzecki - kandydat Platformy Obywatelskiej na fotel burmistrza Pisza. Zarzecki zaapelował do konkurujących komitetów wyborczych.

Wszyscy zdążyliśmy się już przyzwyczaić do telewizyjnych migawek przedstawiających małe dzieci w szpitalnych łóżkach, a terminy „nowotwór”, „naświetlanie” i „chemioterapia” stały się w potocznym języku słowami prawie codziennymi. W Polsce zapada na białaczkę przeciętnie jedno na 15 tys. dzieci, które czekają na pomoc każdego z nas. Jedną z form leczenia jest przeszczep szpiku kostnego, do którego trzeba potencjalnych dawców. Taką chorobą dotknięty może zostać każdy z nas i naszych bliskich.

Na pomysł pozostawienia po szumie przedwyborczym pozytywnej rzeczy wpadł Jacek Zarzecki - kandydat Platformy Obywatelskiej na fotel burmistrza Pisza. Zarzecki rozesłał apel do wszystkich komitetów wystawiających kandydatów na piskich burmistrzów i radnych w zbliżających się wyborach samorządowych. 

Przedwyborczą gorączkę można wykorzystać do propagowania szlachetnych idei i wspierających je inicjatyw - powiedział Jacek Zarzecki. Dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na apel fundacji DKMS POLSKA w Warszawie, która tworzy polską Bazę Dawców Komórek Macierzystych. Uważamy, że życie nie ma barw politycznych, nie ma ideologicznych sympatii i małostkowych antagonizmów. Szczególnie, gdy dotyczy to zdrowia najmłodszych. Dlatego w porozumieniu z fundacją DMKS chcemy realizować program „WSPÓLNIE ! PRZECIW BIAŁACZCE”. Gdy opadną wyborcze emocje niech pozostanie po nas choć jeden dobry efekt, którego wszyscy będziemy współautorami. Zbudujmy coś bez podziałów. Coś wielkiego, co przerośnie naszą małość.

Wszyscy zainteresowani, nie tylko kandydaci wszelkich ugrupowań, proszeni są o kontakt z biurem senatora Marka Konopki w Piszu przy ul. Gizewiusza 13 w godz. od 9 00 do 16 00 lub kontakt telefoniczny pod numerem 87-423-94-45

Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt