REKLAMA
Data dodania: 23.02.2010
Choroba naszej cywilizacji
Choroba naszej cywilizacji
23 lutego obchodzimy światowy dzień walki z depresją. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia depresja jest czwartą najpoważniejszą chorobą zdrowotną na świecie i jedną z głównych przyczyn samobójstw.

Długa zima to dla jednych doskonały czas na odświeżenie nart lub spacerów w uroczej scenerii, niestety, dla większości to pora większego niż zazwyczaj znużenia, spowodowana małą ilością upragnionego słońca. Jak można temu zapobiec?

Ja chodzę do solarium - mówi Agnieszka - kilka minut tam spędzonych rekompensuje tę szarzyznę wokoło. Nieco inny pomysł na polepszenie samopoczucia i tym samym zmniejszenie prwawdopodobieństwa depresji ma Adam: Sport, sport, sport. Pływam dwa razy w tygodniu, raz w tygodniu chodzę na siłownię.

Inni deklarują picie gorącej czekolady,spotkania z przyjaciólmi, taniec, zakupy. Tak naprawdę każdemu z nas co innego sprawia przyjemność... Róbmy sobie ich jak najwięcej, aby zły nastrój nie towarzyszył nam często. Zaś w trudnych chwilach pomyślmy - do wiosny już tuż, tuż.

Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt