REKLAMA
Data dodania: 05.01.2010  |  wyświetlenia: 10775
LUKI - Co z tymi znakami?
LUKI - Co z tymi znakami?
Znaki określające strefę ograniczonej prędkości na Osiedlu Wschód nie mają odwołania. Musisz się dostosować lub... wjechać na osiedle inną drogą.

- Znak B-43 wskazuje wjazd do strefy, w której na wszystkich drogach obowiązuje zakaz przekraczania prędkości, określonej na znaku przez liczbę. Strefy ograniczonej prędkości wyznacza się na obszarach z dużą liczbą skrzyżowań oraz dużym natężeniu ruchu pojazdów i pieszych. Nie odwołują go skrzyżowania. Wyjazd ze strefy ograniczonej prędkości jest powinien być oznaczony znakiem B-44 - napisał w swoim liście czytelnik.

Wjazdów na Osiedle Wschód jest kilka. Ale tylko przy dwóch postawiono znak B-43. Ograniczyć prędkość do 30 km/h musimy wjeżdżając w głąb osiedla od ulicy Kmicica lub od strony Gminnego Zespołu Szkół. Jeśli wjedziedziemy od ulicy Zagłoby zwalniać teoretycznie nie musimy.

- Przydałoby się naprawienie tego absurdu. Postawienie kilku znaków B-43 przy pozostałych wjazdach na osiedle i znaków odwołujących strefę powinno rozwiązać tą kwestię - kończy pan Rafał.Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt