REKLAMA
Data dodania: 15.12.2009  |  wyświetlenia: 11926
LUKI - Kłopotliwy Zakręt
LUKI - Kłopotliwy Zakręt
Ostry zakręt, wąska jezdnia i betonowa podpora mostu całkowicie zasłaniająca dalszą część drogi. W takiej sytuacji nietrudno o czołówkę. Mowa tu o zakręcie pod wiaduktem kolejowym na ulicy Pionierów.

Trudność na pewno sprawia to, że zakręt jest ostry, jezdnia wąska a betonowa podpora mostu całkowicie zasłania widok na dalszą część drogi. Nie widać przez to samochodów nadejeżdżających z naprzeciwka co może grozić zderzeniem czołowym. Najgorzej jest chyba w sytuacji gdy na drodze kierowcy mijają się z dużym samochodem dostawczym.  Dlatego, że zwyczajnie nie ma gdzie uciec. Niektórzy ratują się wjeżdżając na wysoki krawężnik, który służy także jako chodnik dla pieszych. Może to spowodować utratę panowania nad pojazdem i doprowadzić do kolizji.

Do końca nie wiadomo jak można najlepiej rozwiązać problem z opisywanym zakrętem.  Droga ta kiedyś była jednokierunkowa i jak twierdzą mieszkańcy i przedsiębiorcy z ulicy Pioniera nie zdało to egzaminu. Pozostaje więc apelować do kierowców aby na tym odcinku zachowywali szczególną ostrożność i zdejmowali nogę z gazu.

Przypominamy i zachęcamy naszych czytelników do nadsyłania informacji o drogowych absurdach czy utrudnieniach komunikacyjnych na moto@piszanin.pl.Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt