Data dodania: 05.04.2019  |  wyświetlenia: 4608
Piękne, unikalne i ekologiczne
Wyjątkowe i naturalne meble w ofercie piskiej firmy
Istnieją od 25 lat na piskim rynku i wciąż nie brakuje im pomysłów na aranżację naszych domów. Firma Chrobak, znana mieszkańcom miasta przede wszystkich z realizacji prac wykończeniowych - w łazienkach, salonach czy na tarasach, teraz proponuje coś jeszcze.
A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Najnowszym pomysłem biznesowym jest produkcja wyjątkowych mebli.
Nie stoimy w miejscu, szukamy nowych inspiracji, zdobywamy doświadczenie oraz wiedzę po to, by spełniać marzenia naszych klientów.- mówi Kamil Chrobak - Z miłości do drewna narodził się pomysł tworzenia przedmiotów użytkowych takich jak stoły, stoliki kawowe, lampy, lustra oraz przedmioty dekoracyjne.


To nie są zwykłe stoły, lustra takie jak w sieciówkach, czy lampy prosto z linii produkcyjnej. Każdy przedmiot jest inny, każdy wykonany z taką samą starannością. I najważniejsze, żaden nie jest taki sam. Dlaczego?
Pozyskujemy wyjątkowe i rzadkie okazy drzewa. Każdy przedmiot wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni. Poszukujemy drewna o nietypowym rysunku, kształcie i usłojeniu. To, co dla innych nie ma już wartości, zamieniamy w nowy wartościowy przedmiot. - dodaje Ireneusz Chrobak
Stoły mogą być podobne, ale każdy ma swój unikalny kształt

Do produkcji wykorzystywane są naturalne materiały - drewno i kamień, które łączone są z metalem i szkłem, nadając przedmiotom charakteru nowoczesności. Wśród rozmaitych gatunków drewna znaleźć można jesion, dąb, kasztan oraz niezwykle rzadki - czarny dąb.

Kamil Chrobak przy rzadkim materiale jakim jest czarny dąb

Czarny dąb to rodzaj drewna, które leżało w gruncie lub wodzie przez kilkaset lat. Dzięki temu posiada unikalny czarny kolor, niesamowitą teksturę oraz niebywałą wytrzymałość. W zbiorach Pana Chrobaka znajdują się różnego rodzaju kłody, korzenie, a także bale czy deski odzyskane z rozbiórki starych stodół oraz domów. One także niebawem znajdą zastosowanie w produkcji jakiegoś unikalnego przedmiotu.


Kto może być zainteresowany ofertą? Miłośnik naturalnych materiałów, klient poszukujący oryginalnych prezentów na ślub, czy jubileusze. Z pewnością ten, który pragnie otaczać się pięknymi i unikalnymi przedmiotami.

Wyroby można obejrzeć w siedzibie firmy - Pisz, ul. Orzyska 8A, Mobile: +48 605 761 392
lub na stronie www.chrobakdesign.com 


Udostępnij artykuł na Facebooku  
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt