Data dodania: 18.01.2018  |  wyświetlenia: 6882
Wieleba i Jacyków z fIrmą Furnikat wyremontowali dom piszanki
To był prawdziwy Remont na 5
Od lewej Piotr Mierzejewski z firmy Furnikat, Tomasz Jacyków, Daniel Wieleba
Remont w domu pani Marty z Pisza, przeprowadzony w listopadzie ubiegłego roku przez firmę Furnikat z Pisza, obejrzeli widzowie ogólnopolskiej stacji TELE5 w programie Remont na 5 (nastąpiła zmiana stacji i nazwy programu)

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y 

Przez trzy dni ekipa pod nadzorem Tomasza Jacykowa i Daniela Wieleby przeprowadzała metamorfozę w domu piszanki. Całkowita wymiana zabudowy kuchennej wraz z wyposażeniem oraz remont pokoju gościnnego - tak w skrócie przedstawić można to, co działo się w listopadowy weekend.

Nasza firma wykonała kompleksową zabudowę kuchni i salonu - mówi Piotr Mierzejewski, przedstawiciel firmy Furnikat - Pierwotnie planowaliśmy zrobić zabudowę kuchni, ale stwierdziliśmy, że dodatkowo wykonamy również meble i zabudowę w salonie. Wyzwanie było duże, ponieważ pomieszczenia były niewielkie i trzeba było walczyć o każdy centymetr przestrzeni. Korzystamy z najnowszego oprogramowania do projektowania oraz wizualizacji, dzięki któremu już na poziomie projektowania wiedzieliśmy, jak najbardziej wykorzystać tą małą przestrzeń.

Meble kuchenne wykonane przez firmę Furnikat nawiązują do stylu angielskiego. Wybrano dwa kolory: biały i naturalny dąb, jak podkreślają wykonawcy, jest to obecnie najmodniejsze zestawienie kolorystyczne. W salonie kontynuowano koncepcję kolorystyczną, w związku z tym całość tworzy jasne i minimalistyczne wnętrze, a proste rozwiązania ułatwiają funkcjonalność.

Mamy nadzieję, że nasze meble, jak i aranżacja mieszkania przypadną do gustu bohaterom programu - dodał Piotr Mierzejewski.

Już drugi miesiąc pani Marta i dwójka jej dzieci cieszą się z pięknie zaaranżowanego wnętrza.

Tu jest wszystko przemyślane, każda szafeczka, każda szufladka - nie kryje zachwytu właścicielka - wszystko na wymiar, idealnie!

Córka pani Marty, Klaudia miała duży wkład w projekt.

- To ona chciała białe meble, ja wolałam ciemniejsze, ale jak patrzę na efekt, to nie mogło być lepiej. Ciemne ściany, witrażowe tapety, biała zabudowa i ta podłoga, wygląda jak metalowa. Mam mieszkanie jak z katalogu. Aż nie chce się wierzyć, że to moje.

Firma Furnikat zajmuje się projektowaniem (wizualizacją 3d) i produkcją mebli na wymiar, dostosowanych do potrzeb indywidualnych klienta. Meble kuchenne, szafy, garderoby, meble łazienkowe, meble biurowe - wykonywane są profesjonalnie i w szybkim czasie. Tempo prac i fachowość załogi przetestowano podczas realizacji materiału, poczucie estetyki zatwierdzał Tomasz Jacyków, a funkcjonalność potwierdza zadowolona piszanka.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt