Data dodania: 26.10.2017  |  wyświetlenia: 3412
Bohater programu Klucz do serca wybrany
Lokalna firma urządzi kuchnię z Wielebą i Jacykowem
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do programu "Klucz do serca". Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrana została rodzina, która już w przyszłym miesiącu będzie przyrządzać posiłki w nowo zaaranżowanej kuchni. Nazwisko zwycięzcy pozostaje tajemnicą, gdyż konwencja programu zakłada, że bohater odcinka dowie się o remoncie ostatni. Całe zamieszanie wokół zmian w jego domu również jest sekretem.

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Jedno co możemy zdradzić, to nazwę firmy, która podjęła się wykonać aranżację. Jest to piska firma FURNIKAT, produkująca fronty meblowe oraz oferująca płyty, blaty kuchenne i akcesoria meblowe.

Nasza firma nie jest duża, ale tworzą ją fachowcy oraz ludzie pełni fascynacji i zaangażowania  - mówi Piotr Mierzejewski, przedstawiciel firmy Furnikat. Chętnie podejmujemy wyzwania, dlatego postanowiliśmy włączyć się w tę akcję i urządzić kuchnię na miarę marzeń bohatera odcinka "Klucza do serca".

Gama produktów oferowanych przez FURNIKAT jest szeroka.

Jako jedni z nielicznych podążamy za trendami i nowinkami w branży meblarskiej. Nasze meble skierowane są do szerokiej grupy odbiorców.  Poza tym Furnikat produkuje fronty meblowe, które mogą być wykonane w każdym rozmiarze, kolorze czy stylu. Właściwie nie ma dla nas ograniczeń – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia - dodaje Mierzejewski.  Dodatkowo prowadzimy sprzedaż płyt, blatów oraz akcesoriów meblowych, a także wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz.

Meble wykonane przez Furnikat, są produktami wysokiej jakości. Użyte fronty lakierowane, fornirowane, postarzane, drewniane czy w stylu angielskim znajdą odbiorców wśród fanów klasyki lub nowoczesnych wnętrz.

Pytanie, jaki styl mebli wybiorą projektanci programu? Decyzja jeszcze nie zapadła. Trzeba poznać przecież gust bohatera.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt