REKLAMA
Data dodania: 24.05.2011  |  wyświetlenia: 8441
Finał Miss Warmii i Mazur w Orzyszu
Finał Miss Warmii i Mazur w Orzyszu
Przez tydzień od 22 maja Orzysz stał się regionalną stolicą wdzięku i urody. Miasto gości najpiękniejsze dziewczyny Warmii i Mazur.
W piątek, 27 maja, o godz. 20.30 w Sali Widowiskowo - Sportowej w Orzyszu rozpocznie się Gala Finałowa Wyborów Miss Polski 2011 - Miss Warmii i Mazur i Miss Nastolatek. Finalistki wystąpią w czterech odsłonach, m.in. stylizacji własnej, sukniach wieczorowych i strojach kąpielowych. Podsumowaniem pokazu będzie występ pań w sukniach ślubnych.

Galę poprowadzi znany prezenter telewizyjny Maciej Rock. Piękne dziewczyny, to nie jedyna atrakcja tego wieczoru. W ramach Gali publiczność będzie mogła obejrzeć występ gwiazdy polskiej estrady zespołu Volver. Impreza relacjonowana będzie przez Telewizję Polską oraz liczne media regionalne.

Impreza ta to idealna okazja do promocji uroków ziemi orzyskiej. Organizatorem Wyborów Miss Polski, Miss Warmii i Mazur, Półfinałów Miss Polski i Finału Miss Polski Studentek jest firma J&G Global Holding. Firma Art - Model i Gmina Orzysz są partnerami Gali finałowej.
 
27 maja wszystkie reflektory skierowane będą na Orzysz. Wybory Miss Warmii i Mazur uświetnią swoją obecnością licznie zaproszeni goście w tym, aktorzy i sportowcy: Krzysztof Diablo Włodarczyk, Mamed Khalidow, Iwona Guzowska, Jerzy Kulej, Tomasz Iwan, Wojciech Medyński, Projektanci Ewa i Piotr Krajewski, Dariusz Lewandowski, Miss Polski Anna Jamróz, Miss Polski Nastolatek Monika Suchocka, Miss Polski Studentek Dorota Korczak, Miss Supra Nigerii Cherl John, Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2010 Sandra Orłowska, Miss Warmii i Mazur 2010 Jolanta Federowicz.
 
Na chwilę obecną dostępne są jeszcze bilety, które można nabyć w Domu Kultury w Orzyszu, Tel. 87/ 423 70 10. Dla tych, którym jednak nie uda się zdobyć wejściówek wystawiony będzie telebim w Ogródku Jordanowskim w Orzyszu, na którym Gala będzie transmitowana.
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt