REKLAMA
Data dodania: 03.02.2011  |  wyświetlenia: 5228
Graf Hotel podbija Olsztyn
Graf Hotel podbija Olsztyn
Zespół Graf Hotel swoim utworem "Cóż miałbym do stracenia" zdobywa uznanie słuchaczy Radia Olsztyn. Na liście przebojów notowany jest na 16 miejscu, w radiu UWMFM na 5.

- To dla nas wielka rzecz, powiedział Piotrek Syta - wokalista Graf Hotel. Żaden z piskich utworów nie był notowany tak wysoko, może to jest szansa na zaistnienie kogoś z Pisza w muzyce regionu. Bylibyśmy wdzięczni za głosowanie na ten utwór.

Na utwór można zagłosować przez Internet. Na stronie ro.com.pl/lista_przebojow znajduje się formularz. Wystarczy zaznaczyć utwór i wpisać kod znajdujący się pod listą. Oddanie głosu jest darmowe.

To nie jedyna obecność Graf Hotelu w Radiu Olsztyn. 11 Lutego, o godzinie 20.00, odbędzie się koncert na antenie Radia Olsztyn. Zachęcamy do posłuchania.

Głosować można za darmo na stronie internetowej Radia Olsztyn. http://www.ro.com.pl/lista_przebojow/

Poza Radiem Olsztyn ten sam utwór piskiego zespołu jest notowany na liście akademickiego Radia UWM FM. Tam utwór znajduje się na pozycji 5.

Utwór "Cóż miałbym do stracenia" jest udanym eksperymentem zespołu. Nawiązuje do klimatów samby i salsy, przez co znacznie odbiega od dotychczasowych bluesowo - rockowych brzemień. Klimatu piosence nadaje jazzujący saksofon. Utworu można posłuchać na profilu myspace Graf Hotelu (link)
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt