REKLAMA
Data dodania: 30.01.2023
Świetny koncert piskich artystów - zobacz zdjęcia i film
WOŚP 2023: Novik i Żywczyk w duecie rozgrzali Plac Daszyńskiego
Tegoroczny piski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uświetnił ciekawy występ muzyczny. Na scenie wystąpili dwaj wokaliści we wspólnym koncercie. Finalista 10 edycji The Voice of Poland Patryk Żywczyk oraz Marcin Nowicki, piski wokalista, znany przede wszystkim z zespołu Ameryka.
Na koncert trzeba było poczekać, bo o ponad godzinę przedłużyły się licytacje przedmiotów na WOŚP. Warto było jednak mimo mrozu spędzić czas na Placu Daszyńskiego, bowiem dzięki temu na konto Orkiestry wpłynęło sporo pieniędzy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się obrazy, wykonane przez uczestników zajęć plastycznych Piskiego Domu Kultury.Przemarznięci artyści postanowili ogrzać zarówno siebie jak i skostniałą publiczność za pomocą energii sceny. I udało się. Od początku do końca koncertu każdy utwór rozpalał energię publiczności. Artyści wykonywali głównie covery znanych utworów. Dzięki temu prawie każy utwór znany był zarówno muzycznie, jak i tekstowo uczestnikom wydarzenia.

Marcin Nowicki - Novik - udowodnił, że jest w stanie dorównać świetnemu wokaliście młodszego pokolenia. Poza hitami radiowymi Novik przypomniał publiczności hity piskiego zespołu Ameryka, w którym był frontmanem.

Patryk Żywczyk jest znany szerzej w Polsce, głównie za sprawą uczestnictwa w 10 edycji The Voice of Poland. Żywczyk popisał się wokalnie w trudnym momencie utworu Kamila Bednarka - Chwile jak te.


Dla Żywczyka udział w WOŚP był szczególnie ważnym wydarzeniem. Jak sam wyznał ze sceny, udało mu się pokonać w życiu wiele problemów zdrowotnych, w tym sepsę, na której leczenie przeznaczone będą pieniądze tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Połączony koncert Novika i Żywczyka był świetnym pomysłem. Można się pokusić, że taka forma koncertu dorównuje występom gwiazd sceny muzycznej. Dla wielu znacznie lepsza jest taka forma koncertu, w której hity lecą ze sceny jeden po drugim, niż przyjazd artystów często z jednym lub dwoma szlgierami, na których opierają swoje zazwyczaj kosztowne występy.

W każdym razie czekamy na więcej, ale wiosną lub latem. Będzie jeszcze lepiej!
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
xD

Świetny koncert najlepszy jaki widziałem pozdrawiam

Andrzej

Ta pani tylko potrafi podpisy na dyrektorów zbierać a nie prowadzić PDK

Niepozdrawiam

Smiech.Mamusia promuje synusia dzieki stanowisku,piekna otoczka choroba trudny start itp... Wciska go gdzie sie da,a tu i tak z wielkiej kariery d*pa... no ale Pisz lyka takie gwiazdy, placac za te ich wystepy nie male pieniadze :)

Piszanin

Dużo ludzi rozeszło się na skutek nieprofesjonalnie przeprowadzonej - zaplanowanej licytacji

a szkoda

Sylwia

Super Koncert, zapraszajcie tych Panów zawsze. Wprowadzili świetną atmosferę- chociaż Piszan mogło być więcej, no ale pewnie na kanapie przed TV bylo cieplej 😏 więc kto nie był niech żałuje

ONA

Super Panowie! Fajne połączenie, super energia, czekam na powtorke Waszego duetu :)

Xxxxx

Tą rozgrzałem się bawiłem się jak podczas typowej kato stypy

owsik

ale jaja takie gwizdy w piszu .owsik by sie ,wzioł do segregacji jak malarz z austrii

Beret

Ale musisz mieć zryty łeb... Weź to Ty słownik ortograficzny do ręki bo chyba ostatnio miałeś z nim kontakt w podstawówce, której pewnie nie skończyłeś.

owsik

no masz ty beret zryty .pisowski segregatorku ,wez szczepionke

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt