REKLAMA
Data dodania: 24.06.2021  |  wyświetlenia: 1689
W piątek Jarmark św. Jana
Już jutro Plac Daszyńskiego będzie tętnił życiem. Po pandemicznej, ubiegłorocznej przerwie, w tym roku znów się odbędzie - Jarmark św. Jana.
Od godziny 8.00 wystawione zostaną stoiska z rękodziełem i regionalnym jadłem.
W gronie wystawców znajdzie się Muzeum Ziemi Piskiej.  Do nabycia będą aktualne oraz archiwalne pozycje pisma „Znad Pisy”, a także inne pozycje książkowe znajdujące się w ofercie Muzeum Ziemi Piskiej.

W ramach jarmarkowych atrakcji w piątek do bezpłatnego zwiedzania będą udostępnione wystawy stałe Muzeum Ziemi Piskiej. To znakomita okazja, by zapoznać się z historią miasta, obejrzeć zabytki archeologiczne czy wystawę zdjęć dawnego Pisza, a także przyjrzeć się z bliska zwierzętom żyjącym w Puszczy Piskiej, prezentowanym na wystawie przyrodniczej. Muzeum będzie otwarte w piątek w godz. 12-19.

Po południu rozpoczną się występy wokalne. Od 17.00 swoje umiejętności prezentować będą - Piska Orkiestra Dęta, Nieformalna Grupa Metrum, Piszanie, Żywioł i Midem.

O 18.20 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Kurpie z Rozóg.

O 19.00 na scenie zobaczymy Patryka Żywczyka - półfinalisty jubileuszowej edycji The Voice of Poland i chłopaka stąd. Patryk mieszka w Wiartlu Małym. Kto jeszcze nie słyszał jak śpiewa, koniecznie musi to zrobić.


O 20.00 zaśpiewa Damian Ukeje - pierwszy zwycięzca The Voice of Poland.


O 21 na piskiej scenie występ Bayera.


Zapraszamy!Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Stasiek

No to już nie było lepszych wykonawców bida z nydzą

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt