REKLAMA
Data dodania: 13.05.2021  |  wyświetlenia: 1085
Kwiaty i życzenia dla bibliotekarzy
8 maja obchodzony jest Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek. Z tej okazji pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Piszu otrzymali życzenia upowszechniania czytelnictwa wśród lokalnej społeczności.

Z kwiatami, listem gratulacyjnym i porcją życzeń udał się do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Piszu Burmistrz Andrzej Szymborski. Wizyta była nieprzypadkowa, gdyż w sobotę (8 maja) przypadał Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Obchodzone od 1985 r. święto inauguruje Tydzień Bibliotek – okres w którym placówki czytelnicze otwierają się na swoich użytkowników poprzez organizację okolicznościowych wydarzeń: spotkań, konferencji czy warsztatów.
 

Nie tylko w tym czasie, lecz również przez cały rok angażujecie się Państwo na rzecz upowszechniania czytelnictwa. Dzięki temu Wasz wkład w rozwój lokalnego życia kulturalnego jest ogromny To dzięki Wam mieszkańcy gminy Pisz mogą pogłębiać swoją edukację, rozwijać swoje pasje, w rezultacie efektywnie zagospodarować swój wolny czas. Życzę Państwu radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, rzeszy wiernych czytelników, a także ciekawych pomysłów i niesłabnącego entuzjazmu w krzewieniu działań popularyzujących kulturę słowa. Niech każdy dzień będzie nowym rozdziałem księgi dobrych doświadczeń płynących z kontaktu z Czytelnikami i książką – życzył pracownikom Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Piszu Burmistrz Andrzej Szymborski.


Źródło: UM Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt