REKLAMA
Data dodania: 28.11.2019  |  wyświetlenia: 1182
Utwory Michała Kajki w wersji audio
Promocja płyty z wierszami mazurskiego poety. Egzemplarz dla każdego
W najbliższy piątek, 29 listopada, godz. 18.00 w PDK w Piszu odbędzie się wieczór promocyjny płyty Mazurski Mikroświat - z muzyką Bogusława Trupacza do słów poety mazurskiego Michała Kajki.
Podczas spotkania. o muzyczności w twórczości Michała Kajki opowie prof. Zbigniew Chojnowski z UWM w Olsztynie. Nie zabraknie także współtwórców płyty Mazurski Mikroświat.

Piotr Przybył
Do tego projektu zaprosiłem muzyków z łódzkiego środowiska muzycznego - mówi Bogusław Trupacz - Wśród nich będą Lucjan Wesołowski, gitary i flet busuri, Piotr Kolasa - perkusja, Witold Janiak - piano, Piotr Przybył - skrzypce oraz Ireneusz Walczak - bas. Większość z nich przyjedzie do Pisza i zagra.
Witold Janiak
Poezja i muzyka wybrzmią w duecie. Czy to połączenie spodoba się piskim słuchaczom? Organizatorzy w programie wydarzenie uwzględnili czas na refleksje i opinie zainteresowanych gości.

Na zakończenie spotkania z kulturą każdy z przybyłych dorosłych otrzyma egzemplarz płyty. Organizatorzy przygotowali aż 200 sztuk.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt