REKLAMA
Data dodania: 22.05.2019  |  wyświetlenia: 1344
Nina Nu wystąpiła z recitalem w Noc Muzeów
W niedzielne popołudnie piscy muzealnicy zaprosili do muzycznego przeżywania Nocy Muzeów i 50-lecia Muzeum Ziemi Piskiej. Z recitalem wystąpili Nina Nu i Jacek Mureno, duet śpiewających aktorów.
Zaproszeni przez Muzeum Ziemi Piskiej aktorzy, którzy na swoim koncie mają różne muzyczne projekty, przyjechali z nowym programem pt. „To co ważne”. Prezentują w nim światowe przeboje w nowych aranżacjach. W niedzielę zaśpiewali utworzy m.in.  Agnieszki Osieckiej i Marka Grechuty, a także zagraniczne piosenki w tłumaczeniu na język polski. Recital był zarazem premierą płyty pod tym samym tytułem.


Nina Nu i Jacek Mureno zapowiadali, że będą śpiewali o przyjaźni oraz miłości. Noc Muzeów miała być dobrą okazją do tego, by zwolnić, zatrzymać się w codziennym biegu i poprzez muzykę zwrócić uwagę na to, co faktycznie jest ważne w naszym życiu.
Koncert z był także prezentem z okazji 50-lecia muzeum i ukłonem w kierunku wszystkich, którzy w okresie półwiecza funkcjonowania naszej placówki są z nią związani, czy to formalnie poprzez współpracę, czy też emocjonalnie poprzez odwiedzanie, zainteresowanie sprawami muzeum - mówiła Aneta Karwowska, Dyrektor Muzeum Ziemi Piskiej.

Kolejne wydarzenie w ramach obchodów muzealnego jubileuszu 7 czerwca.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt