REKLAMA
Data dodania: 09.09.2009  |  wyświetlenia: 7913
Święto Ziemniaka i Kapusty
Święto Ziemniaka i Kapusty
W niedzielne popołudnie na placu przed Domem Kultury Klub Seniora "Piszanie" zorganizował mieszkańcom Pisza zabawę pod szyldem ziemniaka i kapusty.

W niedzielne popołudnie na placu przed Domem Kultury Klub Seniora "Piszanie" zorganizował mieszkańcom Pisza zabawę pod szyldem ziemniaka i kapusty. "Święto Ziemniaka i Kapusty", bo tak brzmiała nazwa imprezy, przyciągnęło do piskiego amfiteatru głównie starszych mieszkańców Pisza. Ale nie tylko.

Podczas imprezy można było skosztować domowego jadła

Dźwięki muzyki biesiadnej, zabawne konkursy i poczęstunek w postaci chleba ze smalczykiem, podpiwku czy ciasta drożdżowego były głównymi elementami niedzielnego wydarzenia. Bez względu na wiek, każdy amator imprez w biesiadnym stylu, który tego popołudnia zjawił się w okolicach Domu Kultury, nie mógł czuć się zawiedziony.

Barwne dekoracje i furmanka przypadły do gustu szczególnie dzieciom, które nie kryły swojej radości z możliwości przejażdżki po Piszu niecodziennym, dla mieszkańców miasta, środkiem lokomocji.

Imprezę poprowadziła Krystyna  Bochenek, która nieustannie zachęcała publiczność do wspólnej zabawy. Na scenie zaprezentowały się lokalne zespoły ludowe i kapela z Miłek - Country Lec.

Na uwagę zasługuje kolorowa i ciekawa aranżacja amfiteatru, która została przygotowana z dbałością o szczegóły i cieszyła oko widza. Dekoracje oraz stroje artystów i prowadzących imprezę nadały jej swojski klimat. - Ta scena nigdy nie wyglądała lepiej - dało się słyszeć z tłumu.Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt